Nuo telemarketingo vadybininko rašiklių kompanijoje iki tris kartus „Oskarų“ nominanto – Džonis Depas yra tikras įrodymas, kad nestokojant atkaklaus ryžto ir atsidavimo, galima pasiekti viską. Aktorius šioje industrijoje dirba jau 36 metus ir visai ne be reikalo yra vienas mylimiausių kino ikonų visame pasaulyje.

Kiekvienas susitikimas ekrane su aktoriumi Johnny Deppu – tikra šventė. Ypač tais atvejais, kai aktorius daro tai, kas jam labiausiai pavyksta – vaidina keistuolius ir kitas į jokius įprastus rėmus netelpančias individualybes. Šioje srityje jam tikrai nėra lygių. Geriausi aktoriaus įkūnyti personažai sudaro kasmet vis gausėjančią labai mielų keistuolių galeriją, kurioje kiekvienas „eksponatas“ nepakartojamas.

Manome, kad Džonis Depas yra išskirtinė asmenybė ir vienas geriausių visų laikų aktorių.

Mes jį mėgstame štai kodėl:

1. Jis sutinka vaidinti sudėtingiausius vaidmenis.

Džonis Depas vaidino 93-juose filmuose bei serialuose ir yra laimėjęs „Auksinį gaublį“ ir „Kino aktorių gildijos apdovanojimą“. Aktoriaus karjerą jis pradėjo legendiniame filme „Košmaras Guobų gatvėje“ (A Nightmare on Elm Street, 1984) ir nuo to laiko atliko tokius vaidmenis, kaip piratas, detektyvas, vilkas, vampyras, vyras su žirklėmis vietoj rankų ir daugelį kitų, užtarnavusių jam universalaus aktoriaus vardą.

2. Jis roko žvaigždė.

Depas gitara pradėjo groti kai jam tebuvo 12 metų. Tiesą sakant, prieš tai, kai Nikolas Keidžas pasiūlė jam siekti aktoriaus karjeros, jis grojo keliose grupėse. Šiuo metu kartu su Alice Cooper jis groja grupėje „Hollywood Vampires“ ir kartas nuo karto rengia koncertus.

3. Jo draugai – visam gyvenimui.

Dar vienas įdomus dalykas apie Džonį Depą yra tai, kad kuomet jis su kuo nors tampa draugais, šis ryšys išlieka visam gyvenimui. Jo santykiai su režisieriumi Timu Burtonu yra puikūs ir jie kartu dirbo dviejuose filmuose. Dar vienas jo ilgametis draugas yra Marilyn Manson su kuriuo jis dažnai pastebimas jo turuose ar muzikiniuose klipuose. Jie netgi pasidarę vienodas tatuiruotes. Tarp kitų Depo draugų dar yra Winona Ryder ir jo buvusi žmona Vanessa Paradis.

4. Jis niekuomet nedvejoja padėti kitiems.

Po Heath Ledger mirties Depas savo honorarą paaukojo filmui „Daktaro Parnaso fantazariumas“ (The Imaginarium of Doctor Parnassus, 2010), jo dukrai. Atsidėkodamas ligoninei, kurioje nuo infekcijos, sukėlusios inkstų nepakankamumą, buvo gydoma jo dukra Lily-Rose, jis paaukojo 2 mln. JAV dol. Jis nuolatos stengiasi padėti kitiems ir yra gavęs „Courage to Care“ apdovanojimą.

5. Jis yra puikus tėvas.

Anot Lily-Rose, tėvai jos nekontroliuoja ir leidžia jai daryti ką tik ji nori. Nepaisant savo užimtos darbotvarkės, Džonis randa laiko savo vaikams ir laisvalaikiui su jais. Ant krūtinės jis išsitatuiravęs savo dukros vardą.

6. Jis lanko vaikus ligoninėse persirengęs Džeku Sperou.

Kadangi Džekas Sperou yra vienas mylimiausių vaikų personažų, aktorius mėgsta juos nustebinti. Jis lanko sergančius vaikus ir stengiasi juos pralinksminti. Vieną kartą, kai lankė vaikus „British Columbia Children’s Hospital“ ligoninėje, jis šiame vaidmenyje išbuvo penkias valandas.

7. Jo vardu pavadinta fosilija.

Seną išnykusio gyvio fosiliją radęs mokslininkas pavadino ją „Kootenichela deppi“. Skorpionų ir omarų giminaitis, fosilija turi į žirkles panašias žnyples, tokias, kokias turėjo Džonio Depo personažas Edvardas Žirkliarankis.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto