Kino studija „20th Century Fox“ pristatydama futuristinį veiksmo filmą „Alita. Kovos angelas“ (orig. „Alita: Battle Angel“), paremtą Yukito Kishiro post-apokaliptine mokslinės fantastikos manga, atvėrė duris į režisieriaus Robert Rodriguez studiją pokalbiui su aktore Rosa Salazar, kad atskleistų dar daugiau detalių apie vieną laukiamiausių šių metų kino filmo.

R. Rodriguez („Nuodėmių miestas“, „Desperado“, „Šnipų vaikučiai“) paveldėjo filmo „Alita. Kovos angelas“ scenarijų iš režisieriaus James Cameron („Įsikūnijimas“), kuris tobulino Yukito Kishiro grafinę novelę „Gunnm“ daugybę metų.

Pagrindinė filmo aktorė Rosa Salazar („Bėgantis labirintu: vaistai nuo mirties“) kalbėdama apie savo personažą, Alitą, atskleidė, kad jai teko visą laiką vaidinti su ant veido nupieštais specialiais taškais bei ant galvos užrištu šalmu su vaizdo kameromis, kurių dėka režisierius R. Rodriguez stebėdavo aktorės veido mimikas, o „WETA“ sistema gautą vaizdą paversdavo kompiuteriniu personažu.

„Kai esi su kuo nors scenoje, visa tai ištirpsta. Aš žinau, skambu neįtikinamai, tačiau taip yra! Bet kai noriu padaryti pertraukėlę ir pavyzdžiui, nueiti į tualetą, kameros niekur nepadingsta. Nes sėdi su šalmu, dvi kameros nukreiptos tiesiai į veidą, o tu tiesiog bandai nusilengvinti. Tomis akimirkomis tai iš tikro… yra gana neįprasta. Bet tai tik nauji įgūdžiai, tarsi mokantis naujos kalbos, ir aš visada noriu filmuotis kine, kuris išbandytų mano ribas ir priverstų mane atrasti naujus būdus daryti dalykus.“ – teigia aktorė R. Salazar.

„WETA“ sistemos veido judesių užfiksavimas sparčiai populiarėja Holivude – vienu iš sėkmingiausių projektų galima būtų įvardinti filmų „Beždžionių planeta“ seriją, kurioje aktorius Andy Serkis sukūrė beždžionės Cezario personažą.

Vis dėlto didžiausias iššūkis aktorei Rosa Salazar buvo tai, kad kadangi „WETA“ sistema sukuria jos personažo išvaizdą, ji negalėdavo iškart peržiūrėti savo suvaidintos scenos.

„Viena vertus, tai tave išlaisvina nuo nepasitikėjimo savimi, kuomet tu pradedi kabinėtis prie menkiausių savo pasirodymo detalių. Tu esi aktorė. Tu esi per arti to. Tu esi režisierius. Tai gali būti šiek tiek pavojinga, teritorija, kurioje tik vėliau galėtum peržiūrėti kompiuteriu sukurtą personažą. Bet čia, su „WETA“, tu iškart gali pamatyti kaip viskas vyks. Tai perkelia tave iš „kaip tai bus?“ į „Oi, gerai, jei aš norėčiau pakelti savo ranką taip, tai reikia ją išlenkti taip ar anaip“. Kadangi norint perteikti savo kūno judesius personažui, tiesiog turite perprasti kaip tai padaryti. Mane tikrai domina šis procesas. Ir tai man visiškai naujas procesas.“ – teigia R. Salazar

Robert Rodriguez futuristinis veiksmo filmas „Alita. Kovos angelas“ kinuose nuo gruodžio 21 d.

Filmo anonsas:

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto