Žiūrėdami filmus mes dažnai net nenutuokiame, kad kai kuriose scenose aktoriai visai nevaidina, o tiesiog rodo natūralias savo emocijas. Kartais režisieriai priverčia juos vienaip ar kitaip jaustis, tačiau nutinka ir taip, jog ne viskas vyksta taip, kaip planuota.

Mes itin mėgaujamės tokiomis scenomis, kuriose aktoriai iš tiesų nevaidina. Šie kadrai nebuvo iškirpti iš filmų ir tokiu būdu pavertė juos unikaliais.

1. Bilas Murėjus ir Danas Aikroidas („Vaiduoklių medžiotojai“)

Knygų lentynos nukritimas Piteriui, Rėjui ir Egonui už nugarų nebuvo surežisuotas ir ji pati savaime nukrito filmuojant sceną. Aktoriai išsigando ir atsigręžė. Tada Bilas Murėjus pažvelgė į Daną Aikroidą ir paklausė ar jam kada nors yra nutikę kas nors panašaus.

Režisieriui ši improvizacija taip patiko, jog jis nusprendė palikti šią sceną ir filme.

2. Džordži Henli („Narnijos kronikos“)

Filmo režisierius Endrius Adamsonas nusprendė nerodyti mažajai aktorei Narnijos pasaulio filmavimo aikštelės. Todėl, kai Liusė įžengia į drabužinę, ji iš tikrųjų tą snieguotą girią mano pirmą kartą. Jos reakcija nuoširdi.

3. Krisas Langamas („Brajano gyvenimas“)

Kai Maiklas Peilinas, įkūnijantis Poncijų Pilotą, kreipiasi į kareivius, bandydamas juos prajuokinti, jis iš tikrųjų būtent tai ir daro. Pagalbiniams aktoriams, vaidinantiems kareivius, buvo liepta stovėti ir nesijuokti, tačiau jiems nebuvo pranešta, ką darys Peilinas. Peilinas, tiesą sakant, ir pats scenos filmavimo metu vos sulaikė juoką.

4. Keitė Vinslet („Titanikas“)

Scenoje, kurioje Rouzė koridoriuose ieško Džeko, matomas vanduo iš tikrųjų yra iš Ramiojo vandenyno Žemutinėje Kalifornijoje, Meksikoje. Vanduo buvo toks šaltas, jog kai Rouzė aiktelėjo panirus į vandenį, tai buvo nuoširdi ir nesuvaidinta Keitės Vinslet reakcija į ledinį vandenyną.

5. Finas Volfhardas, Sofija Lilis, Jaedenas Martelis ir kiti aktoriai vaikai („Tas“)

Prieš filmuojant sceną garaže, aktoriai nebuvo matę Bilo Skarsgardo su pilnu makiažu ir kostiumu.

Todėl pamatę šiurpųjį klouną jie iš tikrųjų išsigąsta. Jų akyse matome tikrą baimę.

6. Tomas Hiddlestonas („Toras“)

Odiną įkūnijo Entonis Hopkinsas. Scenoje, kurioje Toras ištremiamas iš Asgardo, jis galėjo parodyti savo talentą. Režisierius leido Hopkinsui improvizuoti, todėl Odinas išsakė tokį stiprų monologą, kuris visus pravirkdė – įskaitant Tomą Hiddlestoną. Aiškiai matosi, kad jis ne vaidina, o iš tiesų verkia.

7. Tomas Feltonas („Haris Poteris ir Paslapčių kambarys“)

Antrojo „Hario Poterio“ filmo pabaigoje matoma viena linksma scena. Kai pabaigoje Dumbldoras pasakoja apie Hagridą gražius dalykus, visi atsistoja ir paploja – išskyrus Klastūnyną. Tačiau vienas iš jų, Krabas, irgi atsistoja ir pradeda ploti, o Drakas Smirdžius jį sustabdo.

Tokios scenos scenarijuje net nebuvo. Aktorius Džeimis Veiletas pamiršo, jog jam nereikia atsistoti. Todėl Tomas Feltonas pasodino jį, jog šis nesugandintų scenos.

8. Danielis Radklifas, Rupertas Grintas ir Ema Vatson („Haris Poteris ir Fenikso brolija“)

Haris, Ronas ir Hermiona sėdi Grifų gūžtos kambaryje ir kalbasi apie pirmąjį Hario bučinį. Hermiona daug kalba apie įvairius dalykus ir jausmus, ir sako: „Todėl, kad tavo emocijos tilptų į arbatinį šaukštelį“.

Ši eilutė buvo tiek knygoje, tiek scenarijuje, tačiau nuskambėjo taip juokingai, jog visi trys pradėjo juoktis.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto