Kai Danielio Craigo gulbės daina “No time to die” pasirodė teatruose ir visame pasaulyje uždirba milijonus dolerių, laikas pradėti planuoti franšizės ateitį. Ir jei vis dar kyla klausimas „Kas perims Džeimso Bondo vaidmenį?“, atrodo, kad Dwayne’as Johnsonas yra pasirengęs kovoti dėl vaidmens.

Kalbėdamas su Esquire, Dwayne’as Johnsonas papasakojo apie tai, kaip jo senelis Rocky’is Johnsonas pasirodė filme „Tu gyveni tik du kartus“ kaip vienas iš filmo piktadarių. Ir kalbėdamas apie galimą sekimą savo senelio pėdomis, Uola nori imtis Bondo franšizės, tačiau su viena sąlyga – jis perima 007 vaidmenį.

“Taip, mano senelis buvo Bondo piktadarys filme „Tu gyveni tik du kartus“ su Šonu Connery“, – sakė Johnsonas. „Labai, labai šaunu. Norėčiau sekti jo pėdomis ir būti kitu Bondu. Nenoriu būti piktadarys. Turiu būti Bondas.”

Prieš kalbėdami apie tai išsamiau, tiesiog pripažinkime priežastį, dėl kurios Dwayne’as Johnsonas niekada nebus išrinktas Džeimsu Bondu. Mes visi apie tai galvojame. Tai taip akivaizdu. Taip yra todėl, kad jis plikas. Mes tiesiog negalime turėti pliko Džeimso Bondo.

Jei jau juokaujame, girdėjome, kad atsiranda gerbėjų numylėtinių, tokių kaip Idrisas Elba, Henris Cavillas ir Tomas Hardy, kai socialiniuose tinkluose šneka, kas turėtų būti kitas Džeimsas Bondas. Tačiau nors tie trys vaikinai iš pažiūros labai skiriasi vienas nuo kito, juos visus sieja vienas svarbus ryšys – jie yra britai. Kai paskutinį kartą tikrinome Dwayne’as Uola Johnsonas yra toks pat amerikietis, koks visuomet buvo. Tai greičiausiai būtų vienas iš didžiausių trūkumų renkantis didžiulę kino žvaigždę.

Beje, trumpam pakalbėkime apie teigiamus dalykus. Pirma, Dwayne’as Johnsonas įrodė, kad jis gali uždirbti milijardus dolerių visame pasaulyje už sėkmingus filmus, ir mes žinome, kad Bondo prodiuseriai visada ieško kito didžiulio hito. Antra, tai gali būti geriausia priežastis jį pasirinkti, nes Dwayne’as Johnsonas kaip 007 suteiktų jam galimybę panaudoti savo britišką akcentą. Nes nors negirdėjome jį bandant, vien tai gali būti verta reginio.

Žinoma, Dwayne’o Johnsono samdymas prieštarautų viskam, kas anksčiau buvo numatyta Džeimso Bondo franšizėje. Ir atvirai kalbant, jo vaidybos stilius tikrai nieko panašaus į tai, ko tikimasi iš 007. Taigi galima spėti, kad Barbara Broccoli ir kiti prodiuseriai artimiausiu metu neskambins Johnsonui.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto