Dženifer Lorens (Jeniffer Lawrence) atskleidė, kad po didžiulės pirmojo filmo „Bado žaidynės“ sėkmės 2012 m. ji pajuto praradusi kontrolę.

Kalbėdama su Francine Stock apie savo karjerą Londono kino festivalio cikle „Screen Talk“ (liet. „Ekrano kalbos“), D. Lorens papasakojo apie savo jausmus, susijusius su darbu populiarioje franšizėje.

„Manau, kad praradau kontrolės jausmą. Tarp „Bado žaidynių“ pasirodymo ir „Oskaro“ [už 2012 m. „Optimisto istorija“] laimėjimo tapau tarsi kažkieno produktas, jaučiausi taip, lyg kiekvienas sprendimas būtų didelis, didelės grupės sprendimas. Kai dabar pagalvoju, negaliu aiškai prisiminti tų metų, [nes] tiesiog praradau kontrolę.“

D. Lorens toliau aiškino, kaip, jos manymu, jai pavyko susigrąžinti savo tapatybę. „Pirmą kartą po ilgo laiko jaučiuosi savimi“, – sakė ji.

Nuo 2010 m., kai suvaidino proveržio vaidmenį filme „Vinterio kaulai“, aktorė suvaidino daugybę vaidmenų, tarp kurių – „X-Menų“ frančizė, Darreno Aronofskio „Motina!“, Davido O. Russello „Džiaugsmas“ ir „Amerikietiška afera“ bei Adamo McKay’aus 2021 m. satyra „Nežiūrėk į viršų“. Dabar D. Lorens vaidina filme „Causeway“, Lilos Neugebauer intymioje dramoje apie kareivį, grįžusį iš mūšio su smegenų trauma ir bandantį prisitaikyti prie namų aplinkos.

Aktorė pirmą kartą pradėjo dirbti su šiuo projektu 2019 m., kol užklupo pandemija, sustabdžiusi tolesnius darbus. Per tą pertrauką aktorė ištekėjo ir pagimdė savo pirmąjį vaiką, o kūrybinė „Causeway“ komanda toliau vystė scenarijų. Neseniai ji pasakojo, kad filmas buvo ne tik „labai asmeniškas“, bet ir toks, kuris kiekvieną kartą, kai prie jo grįžta, sukelia emocijas.

Londone D. Lorens dar labiau išreiškė šį jausmą, prisimindama, kad mažo biudžeto metodas buvo panašus į jos darbą prie „Vinterio kaulai“. Aktorė pasidalijo, kad jai tai buvo dar asmeniškiau, o „Causeway“ jautėsi lyg „dienoraščio puslapiai“.

FILMBILD / T: Tribute von Panem, Die – Tödliche Spiele / Hunger Games, The D: Jennifer Lawrence R: Gary Ross P: USA J: 2012 DA: * Bildrechte: STUDIOCANAL Originaldateiname: 608302 Filmstill // HANDOUT / EDITORIAL USE ONLY! / Please note: Fees charged by the agency are for the agency’s services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any ownership of Copyright or License in the material. The agency does not claim any ownership including but not limited to Copyright or License in the attached material. By publishing this material you expressly agree to indemnify and to hold the agency and its directors, shareholders and employees harmless from any loss, claims, damages, demands, expenses (including legal fees), or any causes of action or allegation against the agency arising out of or connected in any way with publication of the material.

Šis filmas taip pat yra debiutinis aktorės prodiuserinis darbas jos prodiuserinės kompanijos „Excellent Cadaver“ baneriu. D. Lorens paaiškino savo pavadinimo kilmę: „Tai Sicilijos mafijos terminas, reiškiantis smūgį svarbiai įžymybei. Tai tiesiog turėjo prasmę. Manau, kad buvo dalis manęs, kuri norėjo išreikšti tą mano dalį“.

Kitur D. Lorens kalbėjo apie tai, kaip Robertas De Niro padėjo jai nuraminti nervus, kai kartu dirbo prie „Optimisto istorijos“ („Silver Linings Playbook“): „Jis šiltas, mielas žmogus. Akivaizdu, kad tai labai gąsdina (dirbti su De Niro), bet vos tik su juo susipažįsti, jis sako: „Vadink mane Bobu“. “

Aktorė taip pat užsiminė apie atkaklumą ir pasitikėjimą savimi, kurį turėjo būdama jauna aktorė Holivude, ką tuo metu vadino savo „kompasu“. Be to, praėjus beveik dešimtmečiui, ji vis dar yra priblokšta Oskaro už geriausią moters vaidmenį laimėjimo: „Vis galvoju: „Kada susivoksiu?“ Nemanau, kad kada nors tai įvyks.“

Rudenį D. Lorens planuoja pradėti filmuotis Gene’o Stupnickio komedijoje „No Hard Feelings“. Šių metų pradžioje pranešta, kad režisierius Adamas McKay’us perrašinėja „Blogą kraują“ (Bad Blood) – seniai svarstomą projektą apie prieštaringai vertinamą biotechnologijų verslininkę Elizabet Holms, kuriame D. Lorens turėtų vaidinti. Aktorė ir režisierius pirmą kartą buvo susieti su šiuo filmu 2016 m., o vėliau kartu dirbo 2021 m. mokslinės fantastikos komedijoje „Nežiūrėk į viršų“ („Don’t Look Up“).

„Causeway“ rodomas kaip ypatinga premjera Londono kino festivalyje, o lapkričio 4 d. pasirodys pasirinktuose kino teatruose ir per „Apple TV+“.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto