Visai netikėtai „NETFLIX“ platformą papildė naujasis studijos „Paramount Pictures“ animacinis filmas „Kempiniukas Plačiakelnis: bėganti kempinė“ (angl. „The SpongeBob Movie: Sponge on the Run“), kuris kino ekranus turėjo pasiekti dar šių metų pavasarį. Ar studija nematė visiškai jokio finansinio potencialo, ar jai nusibodo laukti, kada kino teatrai vėl dirbs visu pajėgumu – neaišku. Nors čia jau nebe pirmas „Paramount Pictures“ filmų pardavimas šiai mano paminėtai platformai. Įdomiausia yra tai, jog filmukas yra įgarsintas lietuviškai, kas leidžia suprasti, jog kine pas mus jo irgi laukti nereikia.

Filmuko istorija sukasi aplink Bikinio Įduboje gyvenantį Kempiniuką, kuris dabar privalo gelbėti ne savo šefo Krabo verslą nuo slidžių Planktono čiuptuvų, o geriausią draugą – augintinį Garį, kuris yra pagrobiamas visų jurų valdovo Poseidono dėl jaunystės išsaugojimo dėka sraigės gleivių. Ar šiek tiek bailiam ir tokiai pavojingai misijai nepasiruošusiam Kempiniukui bei jo ištikimam ginklanešiui Patrikui pavyks išgelbėti Garį? Nežinia, nes kuo ilgiau jie dels, tuo greičiau Garis pavirs į niekam tikusią sraigę.

Ganėtinai retai rašau trumpus atsiliepimus apie animacinius filmus, nes visus juos dažniausiai žiūriu kine, o tada jau dalinuosi jų apžvalgomis „DELFI“ portale. Bet dabar nusprendžiau padaryti išimtį, nes tikrai ne kiekvieną dieną mes sulaukiame „NETFLIX“ platformoje lietuviškai įgarsintų filmų.

Ką galiu pasakyti apie šį naująjį „Kempiniuko Plačiakelnio“ filmą? Na, jis visai neblogas, todėl jeigu esate šio personažo gerbėjais, o ir karts nuo karto pasižiūrite serialą, tikrai manau, kad jis Jūsų nenuvils savo keistenybėmis bei labai jau chaotiškai sudėliotu siužetu. Visgi tai labai panašiai atrodanti ir prie serialo atmosferos pritaikyta juosta, kuri nepabosta, bet tuo pačiu nesuteikia nieko naujo, ko mes nežinotume apie Bikinio Įdubą bei jos gyventojus. Ir tai nėra blogai, nes praleistos pusantros valandos prie šios animacijos kažkaip pralekia labai greitai.

Humoro filmuke yra, kaip ir yra keli nauji personažai, kurie priverčia jaustis ganėtinai nejaukiai, bet tuo pačiu būtent jie ir priverčia smagiai pasijuokti iš absurdo, kuriuo yra pripildytas šios juostos siužetas. Kempiniukas, Patrikas, Kalmaras, Krabas, Planktonas ir kiti žinomi veikėjai neevoliucionuoja, tad nieko ypatingo tikėtis jų pasirodyme nereikia.

Animacija atrodo labai keistai. 3D personažus įgrudo į 2D foną, kas aišku kažkiek rėžia akis, bet ne taip, kad būtų neįmanoma žiūrėti šio pasakojimo. Muzika, garso ir vaizdo montažas netrikdė, tad su tuo kūrėjai susitvarkė išties puikiai.

Filmo treileris:

Kas garsino filmuką nežinau, bet įgarsinimas tikrai labai geras. Tad komplimentai lietuvių dubliažo aktoriams, kurie pasistengė emocionaliai perteikti personažus savo balsais. Bet kas šiame filme buvo didžiausia žvaigžde, tai aišku pats nepakartojamas ir atimantis žadą Keanu Reevesas. Ir jis… Ir jis čia pasirodė krūmo pavidale. Ir vien dėl to manau verta žiūrėti šį filmą, nes ne kiekvieną dieną pamatysi Keanų tokiame amplua.

Bendrai – visai smagus ir visiškai neįpareigojantis animacinis nuotykis, kuris manau labiau patiks jauniesiems kino mylėtojams. Na, o vyresniems teks pasimėgauti Keanu Reevesu ir keliais labai taikliais juokeliais, kuriuos filme vaikai sunkiai supras.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto