Pirmas dalykas, į kurį žmonės atkreipia dėmesį žiūrėdami biografinius filmus, yra tai – ar aktoriai primena savo prototipus. Filmų gerbėjai retai lieka patenkinti dėl studijos pasirinkimų. Vis dėl to, juk visada yra žmonių, kurie sukritikuos aktorius.

Manome, kad tiksliai atitinkanti aktoriaus išvaizda tokio pobūdžio filmuose nėra tokia svarbi. Svarbiausia yra talentas, nes bloga vaidyba negali būti paslėpta, net ir esant idealiausiam makiažui. Aktoriai iš šiandienos sąrašo tikrai pasirodė puikiai.

Džonas Gotti – Džonas Travolta

Biografinė drama „Gotti: mano tėvo šešėlyje“, kurioje vaidina Džonas Travolta, pasakoja istoriją apie Niujorko gangsterį Džoną Gotti ir jo virsmą iš įprasto nusikaltėlio į mafijos bosą.

Naomi Lapaglija (Nadinė Makaluso) – Margo Robi

Filme „Volstryto vilkas“ pasakojama istorija apie amerikietį finansų maklerį Džordaną Belfortą. Pagrindinį vaidmenį šiame filme atlieka Leonardas Dikaprijo, o viena iš svarbiausių veikėjų yra jo žmona, Naomi Lapaglija, kurią vaidino Margo Robi. Belforto žmonos vardas buvo pakeistas. Tikrasis moters vardas yra Nadinė Makaluso ir ji yra santuokos konsultantė.

Merė Kolvin – Rosamunda Paik

Filmas „Privatus karas“ pasakoja apie vieną iš įžymiausių karo korespondenčių, anglų žurnalistę Merę Kolvin, kuri be perstojo vyko į raudonąsias zonas, kad galėtų papasakoti žmonėms tiesą. Kitus svarbius vaidmenis filme įkūnijo Džeimis Dornanas ir Stenlis Tucis, tačiau pagrindinis vaidmuo buvo skirtas Rosamundai Paik.

Saro Bryrlis – Devas Patelis

Biografinis filmas „Liūtas“ pasakoja istoriją apie indų kilmės berniuką vardu Saro, kuris būdamas penkerių pasiklydo ir vėliau buvo įvaikintas australų poros. Po 20 metų jis staiga nusprendžia ieškoti savo biologinės šeimos.

Elžbieta Gilbert – Džiulija Roberts

Filmas „Valgyk, melskis, mylėk“ yra autobiografijos, kurią parašė amerikiečių rašytoja Elžbieta Gilbert, ekranizacija. Pagrindinė veikėja, kuri turi beveik viską, ko tik galėtų trokšti, vieną dieną nusprendžia visiškai pakeisti savo gyvenimą ir iškeliauti į savęs pažinimo kelionę. Filme vaidina daugybė įžymių aktorių, o pagrindinė rolė atiteko „Oskarą“ laimėjusiai aktorei Džiulijai Roberts.

Margareta Keane – Eimė Adams

Filmas „Didelės akys“ pasakoja istoriją apie amerikietės menininkės Margaretos Keane gyvenimą ir jos sunkius santykius su savo vyru, kuris visiems melavo, kad paveikslus nutapė jis. Pagrindinę rolę vaidino Eimė Adams.

Grečen Karlson – Nikolė Kidman

Filme „Skandalas“ matome istorijas apie tris moteris, dirbančias „Fox naujienose“, kurios susivienijo prieš priekabiavimą ir diskriminaciją. Viena iš pagrindinių rolių atiteko Nikolei Kidman – ji pavaizdavo žurnalistę Grečen Karlson.

Krisas Gardneris – Vilas Smitas

Filmas „Ieškantys laimės“ nukelia mus į aštuntojo dešimtmečio pradžią. Vienišas tėvas Krisas Gardneris praranda visus savo pinigus ir šešiems mėnesiams pradeda neapmokamą stažuotę didelėje įmonėje. Belaukiant savo darbo vaisių, šeima lieka priversta keliauti po įvairias prieglaudas, tačiau praktikos pabaiga pakeičia jų gyvenimus amžiams. Pagrindinius vaikėjus vaidina Vilas Smitas ir jo sūnus, Džeidenas, kuris vaidino Gardnerio sūnų.

Katarina Gun – Keira Naitli

Drama „Vieša paslaptis“ pasakoja istoriją apie britų vertėją Katariną Gun, kuri spaudai pateikia laišką su įslaptinta informacija, mesdama iššūkį sistemai ir taip keldama pavojų savo gyvybei. Pagrindinius vaidmenis vaidina Keira Naitli ir Ralfas Finesas.

Rut Ginsburg – Felisiti Džouns

Filmas „Nes ji yra moteris“, kuriame vaidina Felisiti Džouns, pasakoja apie Rut Ginsburg – antrą moterį teisėją JAV Aukščiausiojo Teismo istorijoje. Filmas pasakoja apie jos kovą už lygias vyrų ir moterų teises.

Templ Grandin – Klerė Danes

Biografinis filmas „Templ Grandin“ pasakoja apie autistę moterį, profesorę ir mokslininkę, kuri sugebėjo tapti viena įžymiausių žemės ūkio eksperčių. Klerė Danes laimėjo „Emmy“ ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimus dėl savo pasirodymo šiame filme.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto