Ar kada nors žiūrėdami filmą su nuostabiais specialiaisiais efektais pagalvojote, kaip jis buvo sukurtas? Na, menininkui Andhika Muksin toks klausimas kilo žiūrint animacinius Disnėjaus filmus. Būdamas ilgamečiu klasikinių filmų, tokių kaip „Undinėlė“ ir „Aladinas“, gerbėju, jis sukūrė seriją užkulisių iliustracijų, rodančių kaip šie filmai būtų kuriami, jei būtų filmuojami tiesiogiai.

„Nuo vaikystės esu aistringas Disnėjaus gerbėjas.” -teigia Muskin. „O taip pat, visada domėjausi menu bei iliustracijomis ir būnant virš 20 metų, prieš apsistojant prie darbo biure, teko padirbėti ir su menu. Todėl manau, kad pats laikas sujungti savo pomėgius – meną ir Disnėjų – į vieną. Tokiu būdu savo, kaip suaugusiojo, gyvenimą paįvairinu vaikystės magija, įsivaizduodamas kaip šie personažai susitvarko su tikro gyvenimo situacijomis linksmu ir juokingu būdu“.

Muksin išskiria pačias ikoniškiausias animacinių Disnėjaus filmų scenas ir nupiešia jas su tinkamu humoru. Pavyzdžiui, vietoje tikrojo Žaviojo princo, Pelenė apkabina kartoninę jo iškarpą. O galingasis Džinas iš „Aladino“ pasirodo esantis tik žmogus su mėlynu makiažu, žiovaujantis prieš žalią užsklandą. Net ir mieloji princesė Arielė, pasirodo, yra ne undinė, o paprasta mergina slepianti savo kojas nuo kameros.

Žemiau galite pamatyti kitą išradingą Disnėjaus gerbėjo meną. Taip pat pasekite menininką „Instagram“ ir „TikTok“, kad pamatytumėt naujausius jo kūrinius.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto