„Warner Bros. Discovery“ nebeišleis 90 milijonų dolerių kainavusio filmo „Batgirl“ nei teatruose, nei filmų transliavimo platformoje „HBO Max“.

Sprendimas yra šokiruojantis, nes kino kompanijos niekada neatšaukia filmo išleidimo norėdamos gauti bent kažkokį pelną. Filmo biudžetas iš pradžių siekė 75 mln. dolerių, tačiau dėl koronaviruso sukeltų uždelsimų ir protokolų biudžetas pasiekė 90 mln. dolerių.

„Batgirl“ nebuvo eilinis filmas. Filme vaidmenis atliko gerai žinomi aktoriai. Leslie Grace įkūnijo filmo heroję „Batgirl“, Michaelas Keatonas vėl atlieka Betmeno rolę, įkūnydamas J.K. Simmonsą Batgirl tėvą, o Brendanas Fraseris vaidina blogietį „Firefly“.

Filmas, kuriame Leslie Grace atlieka pagrindinį vaidmenį, režisuotas „Bad Boys for life“ ir „Ms Marvel“ kūrėjų Adil El Arbi bei Bilall Fallah. Jiems 2021 metais buvo duotas leidimas kurti „Batgirl“ filmą, kas atitiko „Warner Bros.“ kompanijos planą sukurti filmus specialiai filmų transliavimo platformai „HBO Max“. Naujasis „Warner Bros. Discovery“ korporacijos sprendimas palieko „Batgirl“ filmą be namų.

Viešai nepatvirtinta informacija teigia, kad didelio biudžeto filmai, sukurti tiesioginei transliacijai, nebėra finansiškai naudingi. Pagal naują bendrovės strategiją „Batgirl“ buvo numatyta rodyti namuose per „HBO Max“, o ne išleisti pasauliniu mastu kino teatruose.

„Warner Bros.“ atstovai tikina, kad sprendimą atsisakyti „Batgirl“ lėmė ne filmo kokybė ar filmo kūrėjų įsipareigojimų nevykdymas.

„Sprendimas neišleisti „Batgirl“ atspindi mūsų vadovybės strateginį poslinkį, susijusį su „DC visata“ ir „HBO Max“, – sakė „Warner Bros.“ atstovas pareiškime.

„Leslie Grace yra neįtikėtinai talentinga aktorė ir šis sprendimas nėra jos atlikto darbo atspindys. Esame nepaprastai dėkingi „Batgirl“ ir „Scoob! Holiday Haunt“ filmų kūrėjams bei aktoriams ir tikimės, kad artimiausiu metu vėl su visais bendradarbiausime.“

„Batgirl“ filmo režisieriai Adil El Arbi bei Bilall Fallah „Instagramo“ platformoje reaguodami į naujienas išplatino jautrią žinutę:

„Esame nuliūdinti ir šokiruoti dėl naujienų. Vis dar negalime patikėti. Kaip filmų kūrėjams mums yra itin svarbu, kad mūsų darbas būtų parodytas auditorijai ir nors filmas buvo dar toli nuo užbaigto, mes norėjome, kad gerbėjai iš viso pasaulio būtų turėję galimybę pamatyti galutinį filmo variantą. Galbūt vieną dieną taip ir nutiks.“

„Mūsų nuostabi komanda ir aktoriai padarė didžiulį darbą ir dirbo labai sunkiai, kad „Batgirl“ filmas išvystų gyvenimo šviesą. Mes visada išliksime dėkingi, kad buvome komandos dalis. Tai buvo lyg svajonės išsipildymas dirbti komandoje kartu su tokiais aktoriais kaip Michealas Keatonas, JK Simmons, Brendanas Fraseris, Jacobas Scipio, Corey Johnson, Rebecca Front ir ypač su puikioji Leslie Grace, kuri įkūnijo „Batgirl“ su tiek daug aistros, atsidavimo ir žmogiškumo.“

„Bet kuriuo atveju, mums, kaip dideliems „Batmano“ filmo gerbėjams dar nuo tada, kai buvome maži vaikai, buvo didelė privilegija ir garbė būti „DCEU“ komandos dalimi, nors ir trumpai akimirkai. „Batgirl visam gyvenimui“, – užbaigė žinutę režisierių duetas Billal Fallah ir Adil El Arbi.

Aktorė Leslie Grace pasidalijo nuotrauka, kurioje ji apsirengus „Batgirl“ kostiumą, kartu su citata iš komiksų knygos „Batgirl“: Pirmieji metai: „Aš naudoju jų lūkesčius prieš juos. Tai bus jų silpnybė. Ne mano. Tegul jie visi manęs neįvertina… Ir kai jie to labiausiai, o jų išdidumas kils, leisk man išspardyti jiems užpakalius.“

Aktorė teigė, kad balandžio mėnesį ji turėjo diskusiją su filmo režisieriais apie filmo antrą dalį.

„Filme yra beprotiškų triukų. Ji yra baikerė, todėl jūs pamatysite ją darant daug šaunių dalykų“, – dar prieš atšaukiant filmą kalbėjo aktorė L. Grace.

„Warner Bros.“ taip pat vis dar mąsto ką daryti su „DC“ kurtu ir finansiškai remtu filmu „The Flash“, kuris turėjo būti išleistas teatruose 2023 metais. Filmas patyrė žalą dėl pasikartojančio nederamo ir pavojingo juostos žvaigždės Ezros Millerio elgesio.

Remiantis pačiais naujausiais pranešimais, „Warner Bros Discovery“ nusprendė atšaukti filmą “Batgirl” ir susigrąžinti jam išleistus pinigus vadinamam „mokesčių nurašymui“. Tai reiškia, kad bendrovė galėtų susigrąžinti filme patirtus nuostolius iš savo mokesčių sąskaitos. Iš esmės jie dabar gali sumažinti savo metų pabaigos mokesčių sąskaitą maždaug 90 mln. Tiek, kiek buvo pranešta, studijai kainavo filmas. Tai nemaži pinigai, ir panašu, kad „Warner Bros Discovery“ dabar stengiasi sudurti galą su galu, todėl mažesnė mokesčių sąskaita mokestinių metų pabaigoje įmonei būtų didelis pliusas.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto