Krisas Rokas pagaliau pirmą kartą po Vilo Smito jam suduoto smūgio per „Oskaro“ statulėlių teikimo ceremoniją neslėpdamas emocijų užlipo ant scenos.

Rokas pirmą kartą viešai pakomentavo incidentą. Per pirmąjį jo pasirodymą Bostono Vilburo teatre publika, pakilusi iš savo vietų, du kartus pasveikino jį griausmingais plojimais, kurie truko kelias minutes.

Leiskite man šiek tiek pabliauti“, – prabilo Rokas su ašaromis akyse, reaguodamas į minios šiltą sutikimą.

Kaip praėjo savaitgalis?“ – pašmaikštavo, o klausytojai nusijuokė.

Neskiesiu jums apie tai, kas nutiko. Jeigu atėjote pasiklausyti skiedalų, tai žinokite, kad artėjant šiam savaitgaliui buvau pasirašęs ištisą scenarijų. Vis dar bandau susivokti, kas nutiko, taigi atėjus reikiamam momentui apie tai prabilsiu. Bus ir rimtai, ir juokingai, tačiau dabar papasakosiu keletą anekdotų.“

Tuomet komikas, šiuo metu gastroliuojantis su savo „Ego Death Tour“ („Ego mirties turu“), tęsė pasirodymą.

Po valandos jis grįžo ant scenos pristatyti savo antro numerio.

Prieš prasidedant visai šiai nesąmonei parašiau vieną numerį“, – tarė Rokas.

Jis pasikartojo, kad tam tikru momentu planuoja prabilti apie incidentą, nutikusį per „Oskaro“ statulėlių teikimo ceremoniją.

Tuomet Rokas, atrodo, darydamas užuominą į spėlionę, kad nuo praėjusį savaitgalį nutikusio įvykio kalbėjosi su Smitu, tarė: „Nors jūs girdėjot visai kitokius gandus, aš su niekuo nesikalbėjau apie tai.“

Roko pasirodymas vyko po to, kai „Academy of Motion Picture Arts and Sciences“ paskelbė, kad dėl Smito elgesio sekmadienį per „Oskarus“ jam bus pritaikytos „drausminės priemonės“.

Pirmadienį Smitas „Instagram“ platformoje atsiprašė už savo poelgį, vadindamas jį „nepriimtinu ir neatleistinu“.

Norėčiau viešai atsiprašyti tavęs, Krisai. Netekau savitvardos ir suklydau. Man gėda. Pasielgiau ne kaip žmogus, kuriuo noriu būti. Šiame pasaulyje yra vietos tik meilei ir gerumui, o ne smurtui“, – rašė Smitas.

Savo trečiadienio pareiškime akademija teigė, kad Smitas po incidento buvo paprašytas palikti ceremoniją, tačiau „jis atsisakė“. Akademija pripažįsta, kad „galėjome kitaip susitvarkyti su padėtimi“.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto