Seserys Wachowski – Holivudo partnerės, draugės ir svarbiausia viena kitos gyvenimo ramsčiai. Lilė Wachowski (gimusi Laurence‘u Wachowski‘iu) bei Lana Wachowski (gimusi Andrew Paul Wachowski‘iu) prieš keletą metų viešai pasiskelbė, jog identifikuoja save moteriškąja lytimi bei yra trans moterys.

Nors seserų kelionė Holivudo scenoje turėjo tiek pat nuosmukių kiek ir pakylėjimų, tačiau abi seserys visada palaikė viena kitą, kad ir kas benutiktų.

Nereikia būti itin akylam „Matricos“ gerbėjui, jog pastebėtum, kad Lilė Vachovski, viena iš režisierių Vachovskių, išleidusių originaliąją trilogiją, neprisidėjo prie netrukus pasirodysiančios ketvirtosios filmo dalies „The Matrix: Resurrections“. Visa režisavimo garbė atitenka Lanai Vachovski, kuri ikoniškajame technologiniame trileryje ir vėl dirba su tokiais aktoriais, kaip Kinu Rivsas bei Keri En Mos.

Apie tai, kodėl Lanos sesuo Lilė neprisidėjo, pati Lilė neseniai prabilo pokalbyje, skirtame režisierės „Showtime“ transliuojamam serialui „Work in Progress“, su virtualia Televizijos kritikų asociacijos vasaros turo žiuri.

„Tai išties sunku“, pradėjo Lilė Vachovski. „Įveikiau rimtus pasikeitimus (2016 metais) ir tiesiog jaučiausi visiškai išsekusi, kadangi mes vieną po kito sukūrėme filmus „Debesų žemėlapis“ ir „Jupiterė. Pabudimas“ bei pirmąjį „Sense8“ sezoną. Tuo pačiu metu vieną išleisdavome ir jau ruošdavome kitą. Taigi kalbame apie daugiau nei po 100 dienų trunkančius filmavimus kiekvienam projektui, todėl po pasisakymo jaučiausi itin pavargusi, o mano pasaulis, rodos, griuvo jau nuo tada, kai pradėjau „kaltis iš savo kiaušinio“. Todėl man reikėjo laiko pabūti atokiau nuo šios industrijos. Man reikėjo iš naujo pajusti ryšį su savimi, kaip menininke, o tai padariau sugrįždama į mokyklą, tapydama ir panašiai“.

Lilė, seriale „Work in Progress“ atlikusi vadovės, prodiuserės, scenarijaus autorės ir režisierės vaidmenis, paaiškino, kad pirmiausia ji pasitraukė prieš pradedant filmuoti antrąjį jų „Netflix“ transliuojamo serialo „Sense8“ sezoną.

„Lanai kilo mintis sukurti dar vieną „Matricos“ filmą ir mes apie tai kalbėjomės – mes pradėjome kalbėtis apie tai maždaug tarp mūsų tėčio ir mamos mirčių, kurias skyrė penkių savaičių laikotarpis“, sakė Lilė. „Ir kažkodėl ši mintis sugrįžti atgal ir būti kažko, ką esu dariusi anksčiau, dalimi, pasirodė itin nepatraukli. Perėjusi savo pokyčius ir masišką gyvenimo perversmą bei jausdama tėčio ir mamos praradimo liūdesį, aš nenoriu sugrįžti prie kažko, ką dariau anksčiau ir vaikščioti jau išmintais takais, nes man tai neteikia jokio emocinio pasitenkinimo. Tai būtų tas pats, kas sugrįžti ir tam tikru būdu apsiauti senuosius savo gyvenimo batus. O aš to nenorėjau“.

„Warner Bros.“ kino teatruose ir „HBO“ filmą „The Matrix: Resurrections“ išleis gruodžio 22 dieną.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto