Kino studija „Paramount Pictures“ pristatė pirmąjį romantiškos komedijos „Prarastas miestas“ (angl. „The Lost City“), kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Sandra Bullock ir Channing Tatum, anonsą.

Filmas pasakoja apie genialią, bet atsiskyrėlišką meilės romanų autorę Loreta Seidž (akt. Bullock), kuri leidžiasi į savo knygos pristatymo turą su viršelio modeliu Alanu (akt. Tatum), bet yra pagrobiama, dėl ko patenka į komiškus ir pavojingus džiunglių nuotykius.

Anonse yra pristatomas ir istorijos piktadarys Fairfax‘as, itin turtingas, bet kiek pamišęs milijardierius, kurį vaidina Hario Poterio žvaigždė Daniel Radcliffe, kuris yra Seidž knygų gerbėjas ir įsitikinęs, jog autorė gali padėti jam surasti lobį, esantį jos naujausio (išgalvoto) kūrinio centre.

„Privalau pagarbiai atsisakyti.“ – anonse sako aktorės Sandra Bullock personažas Loreta Seidž, o Fairfax‘as atsako: „Deja, atsisakymo nepriimsiu.“

Po Loretos Seidž pagrobimo Alanas pareiškia, kad jis ją išgelbės – norėdamas įrodyti autorei ir visiems aplink, kad jis yra daugiau nei tik viršelio modelis.

Kai Alanas galiausiai sutinka Loretą, jis liepia jai nesijaudinti – juk jis „moka gaivinti“, „yra sportiškas“ ir turi užkandžių.

„Bet tai ne meilės romanas.“ – Alaną įspėja Loreta. „Džiunglėse tokius kaip mes suėda.“

Anonso pabaigoje esame supažindinami su kitu neįvardytu veikėju, kurį netikėtai vaidina Holivudo žvaigždė Brad Pitt, kuris taip pat ketina gelbėti Loretą.

„Kodėl tu toks gražus?“ – Loreta paklausia B. Pitt veikėjo, kai jis puola ją vaduoti, o šis rimtu veidu atsako: „Mano tėtis buvo orų berniukas.“

Brolių Aaron ir Adam Nee (filmai „Plėšikų banda“, „Visatos valdovai“) režisuotoje romantinėje komedijoje taip pat vaidina Patti Harrison, Oscar Nunez bei Da’Vine Joy Randolph. Filmą prodiusavo aktorės Sandra Bullock įkurta prodiusavimo kompanija „Fortis Films“.

Romantinė veiksmo komedija „Prarastas miestas“ Lietuvos kinuose nuo kovo 25 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto