Režisierius Toddas Phillipsas patvirtino savo didžiojo 2019 metų filmo „Džokeris“ tęsinį, „Instagram“ platformoje paskelbdamas įrašus, kuriuose galima matyti raudoną scenarijaus viršelį, pavadinimu „Joker: Folie à Deux“. Kitoje nuotraukoje matyti Džokerį įkūnijantis aktorius Joaquinas Phoenixas, kuris rankose laiko filmo scenarijų ir rūko cigaretę. Scenarijaus viršelyje, rašytojai įvardinti, kaip Toddas Phillipsas ir Scottas Silveris, kurie abu parašė pirmąją dalį, sulaukusią didelio žiūrovų susidomėjimo, pagyrų ir net apdovanojimų. Oficiali ,,Warner Bros“ kino studija ,,Twitter“ paskyroje, taip pat pasidalino Phillipso žinute. Vėliau, buvo susisiekta su studija dėl tolesnio patvirtinimo ir komentaro.

Nors Phillipsas neatskleidė jokių tęsinio siužeto detalių, filmo subtitrai prancūzų kalba abibūdina kaip „beprotybę dviems“ ir gali reikšti bendrą dviejų žmonių kliedesį. Spėliojama, kad taip galėtų pasirodyti Džokerio nusikaltimų bendrininkė Harley Quinn – personažas, kurį anksčiau vaidino Margot Robbie, priešingai Jaredo Leto Džokerio versijai, 2016 metais, filme „Savižudžių būrys“. Phillipso įraše nebuvo nusakyta jokia numatoma išleidimo data.

Filmo gerbėjai į naujienas reagavo su jauduliu – „Visi likite ramūs, tai vyksta!“. Vienas entuziastingas „Instagram“ komentatorius atsakė į šį komentarą „Twitter“ platformoje. Jo atsakymas nuliūdino: „Kalbu už visus, tęsinio nenorime“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Todd Phillips (@toddphillips)

Džokeris 2“ pasirodymo galimybė buvo aptariama maždaug prieš metus, kai Phillipso advokatas Warrenas Dernas, interviu metu leido suprasti, kad jis buvo kuriamas, tačiau tuo metu „Warner Bros“ kino studija filmo nepatvirtino.

47 metų Joaquinas Phoenixas 2020 metais laimėjo „Oskarą“ už geriausią aktorių, kai įkūnijo maniakiško superpiktadario vaidmenį, kritikų pripažintoje „rimtai tamsioje miesto dramoje“ apie kakinantį klouną – Arthurą Flecką, kurio nusikalstami darbeliai sukėlė paniką visoje Gotam Sityje. Filme taip pat vaidino Robertas De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen, Shea Whigham ir Douglas Hodge. Filmo gerbėjai jau nekantrauja, kada pasirodys antroji Džokerio dalis. Gal būt, tai bus dar geresnis kūrėjų šedevras, kuris sudrebins kino pasaulį.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto