Praeitą mėnesį Skarlet Johanson padavė „Disney“ kompaniją į teismą dėl to, kad šie, savo „Disney+“ kanale išleidę filmą „Juodoji Našlė“, tariamai pažeidė jos kontraktą, o kompanija, kaip pranešama, atsakydama į kaltinimus nutraukė su Johanson visus ryšius.

Johansson sutiko, kad didelė dalis jos atlyginimo bus sumokėta iš kino teatro bilietų kasų. Filmas, tuo pačiu metu buvo transliuojamas ir „Disney +” platformoje, galėjo ženkliai sumažinti žvaigždės atlyginimą. Aktorė teigė, kad „Marvel Studios“ pažadėjo aktorei, kad filmas „Juodoji Našlė“ bus išskirtinai išleistas tik kino teatruose, o „Disney“ nesilaikė sutarties.

Liepos pabaigoje Johanson Aukščiausiajam Los Andželo teismui pateikė ieškinį, kuriame tvirtinama, kad „Disney“, tuo pačiu metu ir kino teatruose ir „Disney+“ kanale išleidus filmą „Juodoji Našlė“, pažeidė kontraktą. Ieškinyje teigiama, kad jos atlyginimas pirmiausiai priklausė nuo kino teatruose rodomos „Juodosios Našlės“ pelno. „Marvel“, kaip pranešama, sutiko, kad filmas būtų išleistas kino teatruose, bet nebūtų tuo pačiu metu išleistas ir „Disney+“.

Tačiau „Juodoji Našlė“ „Disney+“ buvo išleista tą pačią dieną kaip ir kino teatruose, tokiu būdu pažeidžiant susitarimą. „Disney“ atsakė su pareiškimu, kuriame tvirtinama, kad kompanija „pilnai laikėsi“ Johansosn sutarties taisyklių ir kad vienu metu kino teatruose ir „Disney+“ išleistas filmas tik „padidino“ jos atlygį prie jau ir taip uždirbtų 20 mln. dolerių.

Disney“ kompanija atsakydama į Johansson ieškinį, jos teisinius veiksmus pavadino „liūdinančiais ir keliančiais nerimą dėl siaubingų ir užsitęsusių pandemijos padarinių ignoravimo“.

Kaip praneša šaltiniai „Disney“ nutraukė visus ryšius ir projektus, susijusius su Johanson, įskaitant ir netrukus pasirodysiantį filmą „Tower of Terror“. Tai taip pat reiškia, jog aktorė „Marvel kino visatoje“ daugiau neatliks savo, kaip Natašos Romanovos, arba Juodsios Našlės, vaidmens. Ši veikėja filme „Keršytojai. Pabaiga“ buvo nužudyta, tačiau galimybė jai sugrįžti tam tikru mastu buvo reali.

Taip pat neaišku, į kuriuos kitus, dar nežinomus „Disney“ projektus buvo įsitraukusi Johanson ir kaip abi pusės elgsis toliau.

Nei „Disney“, nei Johansons apie šią situaciją oficialiai dar nepasisakė.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto