„Buvo labai smagu matyti, kaip Russell Crowe vaidina Dzeusą ir parodo tokį puikų veikėjo humoro jausmą.“ – sako N. Portman. „Smagu buvo matyti, kaip jis kvailioja. Manau, kad mes taip įpratome prie jo labai stiprių, herojiškų vaidmenų, todėl buvo smagu matyti, kaip jis gali išsilaisvinti.“Panašiai mano ir pagrindinė filmo „Toras. Meilė ir griaustinis“ žvaigždė Chris Hemsworth.„Niekada nemaniau, kad sulauksiu dienos, kai Russell [Crowe] pasirodys ekrane su užuominomis apie „Gladiatorių“, tačiau mirktels ir visiškai iš savęs pasijuoks. Aš esu toks jo gerbėjas. Buvau nuo tada, kai pradėjau vaidinti.“ – sako Chris Hemsworth. „Jo pasirodymuose paprastai yra toks svoris ir rimtumas. Tačiau čia jis parodė, kad turi puikų humoro jausmą ir filmavimo aikštelėje padarė viską, ko prašė Taika [Waititi], o tai mane pribloškė. Ir tikrai buvo smagu žaisti su mitologija, pereinant nuo skandinavų iki graikų mitologijos – Taika sujungė visus šiuos pasaulius.“

Russell Crowe Dzeuso vaidmuo filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ iš tiesų išsiskiria aktoriaus karjeroje, kaip itin palaidas, kvailokas ir iš savęs pasijuokiantis personažas. Ir išgirsti tai sakant kolegoms aktoriams Natalie Portman ir Chris Hemsworth, atrodo, kad R. Crowe tikrai pasiryžo suvaidinti tokį kvailoką Dzeusą, suteikdamas visą laisvę režisieriui Taika Waititi, kiek jam norėjosi.

Naujausią filmo anonsą pažiūrėję „Marvel“ kino visatos gerbėjai jau spėjo pajusti šio personažo kvailumą, nes Dzeusas pasinaudojo savo magija, kad nurengtų Torą prieš milžinišką areną, pilną žmonių. Be abejonės, bus smagu pamatyti kokių dar kitų gudrybių, arba kvailybių, Russell Crowe personažas Dzeusas imsis filme „Toras. Meilė ir griaustinis“ kino teatruose nuo liepos 8 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto