Siaubo filmo „Juodas telefonas“ (angl. „The Black Phone“) jaunoji žvaigždė Mason Thames atskleidė, kad kolega aktorius Ethan Hawke palengvino jam suvaidinti tikrą pasibaisėjimą. Paremtas 2004-ųjų metų to paties pavadinimo Joe Hill apysaka, netrukus kinuose pasirodysiantis antgamtinis siaubo filmas „Juodas telefonas“, kurį pristato „Marvel“ kino visatos veiksmo filmo „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) režisierius Scott Derrickson, pasakoja apie paslaptingą kaukėtą vyrą, pramintą Grobėju (akt. E. Hawke), kuris pagrobia ir kankina jauną berniuką Finą (akt. M. Thames). Išskyrus darbą „Marvel“ kino visatoje, režisieriui S. Derrickson nėra svetimas siaubo žanras, nes tarp ankstesnių jo darbų yra tokie siaubo filmai, kaip „Emilės Rouz egzorcizmas“ (angl. „The Exorcism of Emily Rose“), „Grėsmingas“ (angl. „Sinister“) bei „Gelbėk mus nuo pikto“ (angl. „Deliver Us From Evil“).

Neseniai išleistas filmo anonsas leidžia žiūrovams iš arčiau pažvelgti į šiurpą keliantį aktoriaus Ethan Hawke personažą ir užsimena, kad filme vyksta daug daugiau nei tik jaunuolių pagrobimas. Siaubo filmo „Juodas telefonas“ anonsas atskleidžia, kad Finas yra tik vienas iš daugybės dingusių vaikų savo mažame miestelyje, o atjungtas juodas telefonas kabantis ant sienos rūsyje, kuriame Grobikas įkalina savo aukas, veikia tarsi raktas į bendravimą su buvusiomis aukomis – ir yra vienintelė viltis pabėgti.

(from left) Finney Shaw (Mason Thames) and Gwen Shaw (Madeleine McGraw) in The Black Phone, directed by Scott Derrickson.

Kaip ir režisieriui S. Derrickson, aktoriui Ethan Hawke siaubo žanras taipogi nėra svetimas ir jis vaidino paties Scott Derrickson 2012-ųjų siaubo filme bei 2009-ųjų metų vampyrų siaubo filme „Aušros kariai“ (angl. „Daybreakers“).

Naujame interviu jaunasis aktorius Mason Thames atskleidė kas jam padėjo nusiteikti vaidinti išsigandusį Fino personažą. Anot M. Thames, vaidinti persigandusį iš tikrųjų nebuvo taip sunku, nes kai Ethan Hawke užsidėdavo Grobiko kaukę, jis tikrai gąsdino jaunąjį aktorių.

„Aš visada mėgau vaidinti ir visada turėjau didelę fantaziją. Taigi kiekvienas personažas, kurį vaidinu, stengiuosi, kad personažas būtų teisingas. Tikrai turėjau atsidurti Fino kailyje ir tikrai pajusti, kaip būtų baisu atsidurti tokioje situacijoje. Labai baisu. Nežinau, ką daryčiau. Tikriausiai visą laiką slėpčiausi kampe. Bet Finas šiame filme turi drąsiai išgyventi daugybę siaubingų akimirkų. Scott [Derrickson] bei Ethan [Hawke] dėka suvaidinti išsigandusį buvo tikrai lengva. Tikrai nebuvo sunku išsigąsti, kai Ethan užsidėdavo tą kaukę… Buvo tikrai smagu dirbti su išgąsčio jausmu.“ – sako Mason Thames.

Director Scott Derrickson on the set of The Black Phone.

Kino studija „Blumhouse“ yra sukūrusi ne vieną sėkmingą mažesnio biudžeto projektą ir siaubo filmas „Juodas telefonas“ tikrai atrodo, kad bus vienas įsimintiniausių studijos filmų per pastaruosius kelerius metus. Šis filmas žymi pirmąjį Mason Thames pasirodymą vaidybiniame filme, o jo komentaras leidžia manyti, kad S. Derrickson ir E. Hawke paliko labai teigiamą įspūdį, nepaisant filmo nerimą keliančios ir rimtos temos. Žiūrovai turės palaukti dar porą mėnesių, kad pamatytų, koks baisus yra Ethan Hawke sukurtas personažas, kai siaubo filmas „Juodas telefonas“ pasirodys Lietuvos kinuose 2022 m. sausio 28 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto