„Sostų karų“ pasaulis kitais metais grįžta į HBO su serialu „Drakono namai“, ir tai ne viskas. Tik šią savaitę pasklido žinia, kad Steve’as Conradas buvo pasamdytas antrosios papildomos istorijos, spinofo „Dunk & Egg“ scenaristu ir vykdomuoju prodiuseriu. Taip pat yra pranešimų, kad HBO kuria du animacinius serialus, kurių veiksmas vyksta „Sostų karų“ visatoje. Visgi yra ir blogų naujienų. Pasirodo, kad vienas iš suplanuotų priešistorės serialų neišvys dienos šviesos nors jau buvo nufilmuota jo pilotinė serija.

Pasak buvusio „WarnerMedia“ vadovo Bobo Greenblatto, tas vienas epizodas HBO tinklui kainavo daugiau nei 30 mln. dolerių. Bobas Greenblattas pamatė pilotinę seriją ir pasakė: „Tai tiesiog neveikia“.

„Jie išleido daugiau nei 30 milijonų pirminei pilotinei serijai“, – pareiškė Greenblattas – „Ir kai praėjus keliems mėnesiams po to, kai užėmiau pareigas, pamatęs serijos ištrauką, pasakiau HBO bosui Casey Bloysui: ‚Tai tiesiog neveikia ir nemanau, kad tai išpildys originalaus serialo sukeltus lūkesčius.‘ Ir jis nesiginčijo, kas iš tikrųjų suteikė palengvėjimą.“

„Taigi, deja, nusprendėme nuspausti stabdžius“, – tęsė Greenblattas. „Buvo didžiulis spaudimas, kad viskas būtų gerai, ir nemanau, kad tai būtų pavykę.

Šio serialo siužetą kūrė scenaristė Jane Goldman („Kingsman: The Secret Service“, „X-Men: First Class“) ir režisierius S.J. Clarksonas. Pagrindinis vaidmuo atiteko „Oskaro“ nominantei Naomi Watts. Konkrečios projekto siužeto detalės niekada nebuvo paviešintos, tačiau HBO buvo anonsavus „pasaulio nuopolį nuo herojų aukso amžiaus į tamsiausią valandą“.

Prieš atšaukdamas šį HBO projektą, Wattsas sakė: „Tikimės, kad gerbėjai ras ką nors naujo ir įdomaus „Sostų karų” pasaulyje. Manau, kad jie nebus nuvilti.“

Deja, ne visiems lūkesčiams lemta išsipildyti. Tikimės, kad panaši nesėkmė nesulauks „Drakono namų”.

„Aš paskatinau Casey pradėti serialą“, – atviravo Greenblattas apie serialą „Drakono namai“. „Pasakiau: „Nerizikuokime 30 milijonų dolerių už pilotinę seriją.“ Negalite išleisti 30 milijonų dolerių pilotui ir tada jo nepanaudoti. Įsivaizduokime serialą, kuriame visi jaučiamės gerai, ir tiesiog sukurkime jį.'”

„Drakono namai“ debiutuos HBO ir HBO Max 2022 m.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto