Žmonėms patinka tai, kad aktoriai geba perteikti įvairius jausmus. O jų siunčiama magija tokia stipri, kad niekas negali įsivaizduoti, jog bendradarbiai galėtų susipykti.

Galbūt ta graži pora, kurią visi pažįsta ir myli, nekenčia vienas kito. Arba tie draugai, kurie parodė, kokia svarbi yra draugystė, už kadro gali net nesikalbėti. Štai keletas aktorių porų, kurios nesutarė ir dėl ko kilo jų barniai.

1. Robertas Pattinsonas ir Reese Witherspoon

Robertas Pattinsonas peršalo kaip tik tada, kai jie turėjo filmuoti bučinio sceną filme „Vanduo drambliams“. Dėl to ši patirtis tapo nemaloni ir jam, ir Reese Witherspoon.

2. Naya Rivera ir Lea Michele

© Glee / Brad Falchuk Teley-Vision and co-producers

Jos abi vaidino seriale „Choras“, bet atrodo, kad jos nelabai gerai sutarė. O jų nemeilė viena kitai dar labiau išaugo, kai Santanos personažas tapo svarbesnis ekrane. Tačiau Mišelė paneigė, kad jos barėsi filmavimo aikštelėje, o Rivera sakė, kad jau kurį laiką nesikalbėjo su savo kolege.

3. Lucas Grabeel ja Ashley Tisdale

© High School Musical

Lukas Grabeelis ir Ashley Tisdale dalijosi ekranu filme Mokyklos miuziklas (High School Musical). Tačiau jie sakė, kad tada nesutarė ir kad dabar, praėjus keleriems metams, pagaliau gali apie tai pasikalbėti. „Mes nekentėme vienas kito“, – sakė A. Tisdale vaizdo įraše, kuriame kartu su A. Grabeel dainavo jų hitą „What I’ve been looking For“.

4. Willas Smithas ir Janet Hubert

© The Fresh Prince of Bel-Air

Janet Hubert vaidino Willo Smitho tetą seriale „Šviežias Bel–Air princas“. Manoma, kad abu aktoriai 1993 m. užkulisiuose susikivirčijo, todėl Hubert paliko serialą. Hubert sako, kad Smitas yra pasipūtęs, o Smitas mano, kad ji jį laiko blogiuku.

5. Paulas Wesley ir Nina Dobrev

© The Vampire Diaries

Nors dabar jie yra draugai, Paulas Wesley ir Nina Dobrev pirmus kelis „Vampyro dienoraščių“ sezonus užkulisiuose konfliktavo. Aktorius pasakojo, kad kiekvieną kartą filmuodamiesi jie susipykdavo. Tačiau laikui bėgant jie sugebėjo dirbti kartu ir padėti vienas kitam užbaigti šį serialą.

6. Vin Diesel ir Dwayne Johnson

© The Fast and the Furious

Teigiama, kad Vinas Dieselis kritikavo savo vyriškos lyties kolegas. Vėliau pasklido kalbos, kad aktorius kalbėjo tik apie Dveiną Džonsoną, dar žinomą kaip „Uola ir kad jiedu su aktoriumi nelabai gerai sutaria. Aktorė Michelle Rodriguez teigė, kad filmavimo aikštelėje tarp vyrų tvyrojo įtampa, tačiau ji tai vertino kaip normalų sunkiai dirbančių kolegų barnį.

7.  Sylvesteris Stallone ir Richardas Gere’as

Muzikantas Eltonas Džonas pasakojo, kad 1981 m. susitikimo metu Silvesteris Stalonė ir Ričardas Gere susipyko dėl dėmesio, kurį princesė Diana skyrė Džeriui. Tačiau jų kivirčai galėjo prasidėti seniai, kai jie kartu dirbo 1974 m. filme „The Lords of Flatbush“. Žmonės pasakoja, kad Stallone’ui nepatiko Gere’as vos tik įžengus į filmavimo aikštelę, o per kelias kitas dienas Gere’as darė dalykus, kurie Stallone’ui dar labiau nepatiko.

8. Julianna Margulies ir Archie Panjabi

© The Good Wife

Tam tikru metu seriale „Gera žmona“ aktorės Julianna Margulies ir Archie Panjabi nustojo kartu rodytis tose pačiose scenose dėl tarp jų kilusio ginčo. Tikimasi, kad šios dvi puikios aktorės kada nors vėl dirbs kartu.

9. Bruce’as Willisas ir Kevinas Smithas

Tai atvejis, kai režisierius ir aktorius nesutarė filmavimo aikštelėje. Kevinas Smithas viename interviu sakė, kad Bruce’as Willisas atrodė taip, tarsi nenorėtų būti filmo „Tik nekvieskite farų!“ filmavimo aikštelėje. Režisieriui buvo nepatogu, nes pirmą kartą teko susidurti su žmogumi, kuris nenorėjo daryti to, ką jis liepė.

10. Rachel McAdams ir Ryanas Goslingas

© The Notebook

Kultinė „Užrašų knygelės“ pora turėjo tokią puikią chemiją ekrane, kad niekas nebūtų patikėjęs, jog jie nesutaria. Pradėję filmuotis tiek Ryanas Goslingas, tiek Rachel McAdams negalėjo net pažvelgti vienas į kitą ir nekentė savo partnerių požiūrio. Goslingas net pasakojo režisieriui, kaip jam buvo sunku dirbti su bendrakeleive.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto