Marvel“ kino visatos filmo „Kapitonė Marvel“ tęsinys „Kapitonė Marvel 2“ (angl. „The Marvels“), kuriame pagrindinius moterų superherojų vaidmenis atlieka „Oskaro“ laureatė Brie Larson, Iman Vellani ir Teyonah Parris, savo trukme pagerino „Marvel“ filmų rekordą.Netrukus kinuose pasirodysiantis fantastinis nuotykių ir veiksmo filmas „Kapitonė Marvel 2“,naujausias „Marvel“ kino visatos projektas, kuriame bus galima pamatyti įvairius Keršytojus ne „Keršytojų“ filme. Filme JAV oro pajėgų pilotė Carol Danvers (akt. Brie Larson), dar žinoma kaip kapitonė Marvel, atgavo savo tapatybę ir atkeršija tironiškajam Kree. Tačiau dėl nenumatytų pasekmių Carol prisiima destabilizuotos visatos naštą. Kartu su savo super-gerbėja Kamala Kan (akt. Iman Vellani), dar žinoma kaip panelė Marvel, ir dukterėčia kapitone Monika Rembo (akt. Teypnah Parris) atsiduria anomalinėje kirmgraužoje, kurioje ši trijulė turi susiburti ir išmokti dirbti kartu, kad išgelbėtų visą visatą.

Filmo „Kapitonė Marvel“ kadras

Neseniai kino studija „Disney“ oficialiai pranešė, kad filmo „Kapitonė Marvel 2“ trukmė bus 105 minutės (1 valanda ir 45 minutės). Dėl to fantastinis nuotykių ir veiksmo filmas „Kapitonė Marvel 2“ tampa trumpiausios trukmės „Marvel“ kino visatos filmu, aplenkdamas ankstesnius rekordininkus, kaip „Nerealusis Halkas“ (angl. „The Incredible Hulk“) su 1 val. 52 min., „Toras 2. Tamsos Pasaulis“ (angl. „Thor: The Dark World“) su 1 val. 52 min. bei „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) su 1 val. 55 min.

Filmo „Kapitonė Marvel“ kadras

Šiais laikais kino salių nepasiekia daug populiarių filmų, ypač priklausančių „Marvel“ kino visatai, kurių trukmė būtų trumpesnė nei dvi valandos. Tai, kad netrukus kinuose pasirodysiantis naujausias „Marvel“ kino visatos filmas šiek tiek kelia nerimą ištikimiausiems franšizės gerbėjams, tačiau be pagrindo, nes filmo trukmė jokiu būdu neatspindi jo kokybės.

Filmo „Kapitonė Marvel“ kadras

Gerbėjams sunku įsivaizduoti „Marvel“ filmą, kurio trukmė yra tokia trumpa, ypač turint omenyje, kad žymiausi franšizės filmai dažnai siekia 3 valandų ribą. Trumpesnė filmo trukmė gali reikšti, kad filmo „Kapitonė Marvel 2“ turinys buvo supaprastintas, todėl jis tapo lengviau prieinamas franšizės naujokams, palyginus su daugiau žinių reikalaujančiomis trilogijomis ir jų finalais.

Filmo „Kapitonė Marvel“ kadras

Fantastinis nuotykių ir veiksmo filmas „Kapitonė Marvel 2“ yra tik 10 minučių trumpesnis už „Daktarą Streindžą“, vieną iš sėkmingiausių „Marvel“ kino visatos filmų, paneigiančių trumpos trukmės ir prastos kokybės koreliaciją. Nepaisant to, kad filme „Kapitonė Marvel 2“ pagrindinį vaidmenį dalijasi trys personažai, nereikia jokių kilmės istorijų, o tai reiškia, kad nereikia gaišti laiko pristatant kaip jie įgijo savo supergalias. Vietoje to, atrodytų, „Kapitonės Marvel“ tęsinys yra pasirengęs sutelkti dėmesį į pagrindinį įvykį, kuris franšizėje turėtų įpūsti naujų vėjų.

Fantastinis nuotykių ir veiksmo filmas „Kapitonė Marvel 2“ Lietuvos kinuose nuo lapkričio 10 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto