Siaubo filmų gerbėjai šiemet sulaukė daugybės įsimintinų ir kruvinų šio žanro kūrinių. Tačiau vien todėl, kad Helovino sezonas baigėsi, dar nereiškia, kad šiais metais siaubo gurmanai nebesulauks kruvino nuotykio. Vienas iš labiausiai intriguojančių siaubo filmų yra tik ką kinuose pasirodžiusi siaubo komedija „Meniu“ (angl. „The Menu“), kurioje vaidina Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult bei Ralph Fiennes.

 

Naujame siaubo komedijos „Meniu“ trumpame vaizdo klipe daugiausia dėmesio skiriama aktoriaus Ralph Fiennes „pamišusio šefo“ personažui, kurį filmo režisierius Mark Mylod („Sostų karai“) apibūdina kaip žmogų, „kuris nori sudegti liepsnose“. Pats aktorius Ralph Fiennes savo personažą apibūdina kaip „nerimą kelianti figūra ir psichopatu.“

Panašiai pagrindinė siaubo komedijos „Meniu“ aktorė Anya Taylor-Joy naująjį filmą priskiria „visiškai kitokiai siaubo kategorijai.“ Jei šių apibūdinimų nepakanka sujaudinti siaubo filmų gerbėjus, oficialus filmo anonsas pateikia intriguojančius vaizdus, kuriuose išprotėjęs virtuvės šefas persekioja savo restorano svečius ir šiurpiai besišypso į kamerą.

Filme vaizduojama klasikinė restorano svečių grupė, įskaitant ir pagrindinę porą, kurią įkūnija aktoriai Anya Taylor-Joy ir Nicholas Hoult, kurie yra pakviesti pavakarieniauti išskirtiniame restorane atokioje saloje. Naujausias siaubo komedijos „Meniu“ vaizdo klipas dar labiau sustiprina faktą, kad režisierius M. Mylod nerimą keliantį žanrą genialiai perpynė su juoda komedija. Beje, aktorė Anya Taylor-Joy, pastaraisiais metais suvaidinusi tokiuose filmuose kaip „Ragana“ (angl. „The Witch“) ar „Paskutinė naktis Soho rajone“ (angl. „Last Night in Soho“), kino kritikų yra laikoma šiuolaikinio siaubo žanro autoritetu.

Taip pat, iš pasirodžiusios filmo reklaminės medžiagos, atrodo, kad išprotėjęs aktoriaus Ralph Fiennes virtuvės šefas bus kita puiki siaubo komedijos žvaigždė ir pagrindinis piktadarys. Anglų aktorius R. Fiennes jau dešimtmečius yra laikomas vienu didžiausių kino talentų, suvaidinęs tokiuose nuostabiuose filmuose, kaip komedija „Viešbutis „Didysis Budapeštas“ (angl. „The Grand Budapest Hotel“), bondiados filme „007 Operacija Skyfall“ (angl. „Skyfall“) ar veiksmo ir nuotykių filme „King‘s Man“. Be to, jis turi daugybę patirties atlikdamas ikonišką piktadario Voldemorto vaidmenį Hario Poterio franšizėje. Tačiau vienintelis žanras, kurio garsus anglų aktorius dar neišbandė, buvo būtent siaubo – filmas „Meniu“ yra Ralph Fiennes galimybė pritaikyti tai, ką jis išmoko Hario Poterio franšizėje, terorizuojant jaunuosius gerbėjus.

Siaubo komedija „Meniu“ savo kulinarines skerdynes pristatys viso pasaulio kino teatruose lapkričio 18 dieną. Iš ankstyvųjų kino kritikų apžvalgų atrodo, kad tai bus vienas maloniausių siaubo nuotykių šiais metais. Kartu su Ralph Fiennes, Anya Taylor-Joy, Nicolas Hoult režisieriaus M. Mylod siaubo komedijoje taip pat vaidina John Leguizamo, Aimee Carrero, Janet McTeer, Paul Adelstein bei Rob Yang.

 

Norėdami pasiruošti šiai siaubingai vakarienei, galite pažiūrėti naują siaubo komedijos „Meniu“ vaizdo klipą:

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto