Julia Roberts nėra tokia kaip dauguma Holivude gyvenančių žvaigždžių. Ji nepublikuoja žavių savo vaikų nuotraukų kiekvieną savaitę ir neskelbia savo buvimo vietos socialiniame tinkle „Twitter“. Aktorė mieliau gyvena be socialinės žiniasklaidos ir gerbėjų dėmesio, mėgaudamasi savo ne prabangiu, bet laimingu žmonos bei motinos gyvenimu.

2000-ųjų pradžioje Julia Roberts buvo populiarumo viršūnėje. Tuo laikotarpiu bent kartą per metus būdavo išleidžiamas didžiulis kino teatrų hitas, kuriame ji vaidindavo. Aktorė pasirinko tikrai prašmatnų gyvenimo būdą, galima teigti, kad buvo bene „apsigyvenusi“ mados butikuose ir prabangiuose restoranuose Manhetene. Tuomet ji sutiko Danielį Moderį, ir jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Ankstesniuose santykiuose aktorė ne kartą buvo nudegusi dėl savo populiarumo. Vyrai nenorėjo būti jos šešėlyje. Tačiau kinematografui partnerės sėkmė nekėlė problemų. Jis priėmė ją tokia kokia ji yra, dėl to ir užkariavo Holivudo gražuolės širdį. Savo ruožtu Roberts persikėlė į jo kuklų butą Los Andžele. Dar vakar ji buvo garsi vakarėlių mergina, o dabar pirmenybę teikė ilgiems romantiškiems pasivaikščiojimams su savo ne itin garsiu vaikinu.

„Laiku atėjusi motinystė“ / © juliaroberts / Instagram

Aktorė greitai paniro į „neprašmatnų“ gyvenimą. Savo vestuvių dieną ji greitai nusimetė brangią dizainerio kurtą suknelę, kad galėtų grįžti pas svečius apsimovusi paprasčiausiais džinsais ir pradėtų jiems gaminti maistą. „Šventė buvo panaši į eilinio amerikiečio grilio vakarėlį ir pasisėdėjimą kieme su draugais“, – sakė svečiai.

Poros draugai puoselėjo šventės dvasią. Pavyzdžiui, Bruce’as Willisas grojo armonika. O vidurnaktį Roberts „užkūrė“ diskoteką ir šoko šokių aikštelėje. Sutikite, tai netradicinė Holivudo žvaigždžių šventė. Tačiau jų vestuvės tapo puikiu pavyzdžiu ir nurodė koks bus jų tolimesnis gyvenimas.

Aktorė ištekėjo būdama 35-erių, o po dvejų metų pirmą kartą tapo motina. Viename interviu Roberts atskleidė, kodėl anksčiau nesusilaukė vaikų: „Iki vaikų gimimo buvau jau daug pasiekusi ir jaučiausi užtikrinta dėl šios savo gyvenimo dalies, todėl nuoširdžiai džiaugiausi perėjusi į šeimyninį gyvenimo etapą.“

„Mama, dirbanti visą darbo dieną“ /  © modermoder / Instagram

Nedaugeliui aktorių pavyksta grįžti į vėžes po motinystės. Tačiau šiai „Gražiai moteriai“ tai negrėsė. Režisieriai rikiavosi į eilę su pasiūlymais vaidinti jų filmuose. Tačiau Julia nusprendė, kad jie gali palaukti ir visiškai pasinėrė į motinystę.

Susilaukusi dvynių, aktorė neskubėjo grįžti į darbą. „Man nereikia atrodyti šauniai, įdomiai, pašėlusiai ir beprotiškai“, – aiškino ji. Roberts paprasčiausiai svajojo su vyru ir dvyniais persikraustyti į rančą Naujojoje Meksikoje, toli nuo visų ir mėgautis nauju gyvenimo etapu. Ji taip įsitraukė į naująjį motinos vaidmenį, kad po trejų metų pagimdė dar vieną vaiką.

Roberts gyvenime pasiekė daug svarbių laimėjimų, įskaitant ir Oskaro apdovanojimą, gražiausios pasaulio moters titulą ir geriausiai apmokamos aktorės vardą. Tačiau žinote, kas jai teikia tikrą pasitenkinimą? „Paprastai mano dienos triumfas yra tai, kad visi nueina ant puoduko“, – juokavo trijų vaikų mama.

Vietoj garsių aplodismentų – vaikų juokas, vietoj vaidybos prieš kamerą – kelnių siuvimas mažyliams. Kas galėjo pagalvoti, bet Julia Roberts pasirodo esanti visų galų meistrė. Ji išmoko siūti su siuvimo mašina, kaip ji teigia, tam kad jos protas išliktų sveikas. Be to, jos spintoje yra išskirtinių jos sukurtų drabužių.

„Mano vaikai mano, kad esu fantastiška virtuvės šefė!“ Tai vienas iš pasiekimų, kuriais aktorė dalijasi kartu su pasauliu. Šiandien jos vyriausiems vaikams – 18, o jauniausiam – 15 metų. Motinystės atostogos jau seniai baigėsi, tačiau įprotis būti namų šeimininke ir skirti šeimai daug dėmesio išliko.

© modermoder / Instagram

Roberts save laiko labiau namų šeimininke nei aktore. Ji sako, kad būna dienų, kai po pusryčių vos baigus tvarkyti virtuvę, reikia pradėti ruošti pietus, o paskui, dar nespėjus susivokti, jau laukia ir vakarienė. Šis scenarijus tikriausiai pažįstamas daugumai daugiavaikių tėvų. Kita vertus, sako Julia, kartais į namų ruošos darbus įsitraukia visa šeima ir dieną paverčia viena didele švente.

Pasak aktorės, svarbiausia visiškai pasinerti į motinos vaidmenį. Priešingu atveju, kam apskritai jo imtis? „Juk nenorite leisti laiko su vaikais viena akimi žiūrėdami į telefoną. Norite turėti galimybę skirti jiems nedalomą dėmesį“, – savo gyvenimo filosofija, remdamasi šiuo paprastu pavyzdžiu, dalijasi žvaigždė. Ji pastatė neperžengiamą sieną tarp savo darbo ir vaikų, stengdamasi nesujungti jų abiejų kartu.

Julia ir Danielis niekada nesivedė savo mažamečių vaikų ant raudonojo kilimo, kaip įprasta Holivude. Pora slėpė bet kokias savo asmeninio gyvenimo detales. Tik 2021 m. jų tuomet 17-metė dukra kartu su tėvu pasirodė Kanų kino festivalyje.

Julia Roberts sako, kad tapti mama nusprendė tik tada, kai suprato sutikusi tobulą partnerį tėvystei. Šiandien, praėjus daugiau nei 20 metų, jie įrodė, kad yra tikrai darni komanda.

© modermoder / Instagram

Ir vis dėlto kartais, kaip ir kiekvieną mamą, aktorę persekioja neužtikrintumo jausmas: „Kartais mane apima baimė, kad galiu viską sužlugdyti.“ O kartais klausiu savo vaikų: „Ar šiandien elgiuosi kaip mama? Ar galime tiesiog išbraukti šiandienos įvykius, nes viską sugadinau ir padariau ne taip?“. Na, reikia pripažinti, kad puiku turėti šalia žmogų, kuris pasako: „Nesijaudink, tu viską darai teisingai“.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto