Aktorei Margot Robbie šie 2022-ieji metai yra rekordiniai, tačiau naujų filmų trijulė – kriminalinė drama „Amsterdamas“ (angl. „Amsterdam“), komiška drama „Babilonas“ (angl. „Babylon“) ir veiksmo komedija „Barbė“ (angl. „Barbie“) – „Oskaro“ nominantės teigimu ją „sudaužė į šipulius“.

Margot Robbie atskleidė, kad filmuojant režisieriaus Damien Chazelle prabangų XX a, trečiojo dešimtmečio besikeičiantį Holivudą vaizduojantį epą „Babilonas“ jai teko vienas intensyviausių vaidmenų jos karjeroje.

„Dar niekada gyvenime taip sunkiai nedirbau.“ – sakė M. Robbie apie  kylančios aktorės Nellie LaRoy personažą. „Aš subyrėjau baigusi vaidinti šį personažą.“

Aktorė Margot Robbie taip pat paminėjo, kad jos sukuriami personažai, tokie kaip čiuožėja Tonya Harding sporto dramoje „Aš, Tonya“ (angl. „I, Tonya“) ar komiksų antiherojė plėšrioji paukštė ir fantastiškoji Harlė Kvin, turi bendrų bruožų.

„Aš esu mazochistė.“ – prisipažino aktorė Margot Robbie. „Kurdama naują personažą visada galiu įjungti aukštesnę pavarą.“

Komiškos dramos „Babilonas“ scenarijaus autorius ir režisierius Damien Chazelle įvardino aktorę Margot Robbie „tikra bebaime“, kuomet filmavimo aikštelėje ji virsdavo Nellie, nes šis personažas yra „visiškai gyvuliškas“.

„Aš jaučiau, kad ji [aktorė Margot Robbie] sukurs puikų Nellie LaRoy personažą.“ – sakė režisierius D. Chazelle. „Jai būdinga tokia aistringa nutrūktgalviška drąsa. Kita vertus, ji taip pat yra labai techniškai įgudusi aktorė, su kuria galite sėkmingai dirbti kaip režisierius.“

Režisierius Damien Chazelle anksčiau gyrėsi, kad Holivudo eros pradžią vaizduojantis filmas „Babilonas“ surinko „didelę aktorių grupę ir tai buvo daugiausiai vaidmenų vienu metu, kuriais aš kada nors žongliravau per savo karjerą.“ Filme taip pat vaidina ir tokie aktoriai kaip Brad Pitt, Olivia Wilde, Samara Weaving, Tobey Maguire bei Jeff Garlin.

 

„Kūrimo procesas užtruko labai ilgai. Tai filmas vaizduojantis daugiausiai išgalvotus faktus, kuriame visi veikėjai taip pat yra išgalvoti, tačiau įkvėptas tikrų žmonių istorijomis.“ – sakė „Oskaro“ laureatas D. Chazelle. „Jas rašydamas įkvėpimo ieškojau daugybėje realių šaltinių, bet gana greitai  atsirinkau ir palikau tik tas istorijas, kurios mane smarkiai nustebino. Tai buvo pagrindinis principas – griauti visas išankstines nuostatas apie tą Holivudo epochą, tuos žmones ir atrasti veikėjus, kurie perteiktų tą dvasią.“

„Tai buvo pirmas kartas, kai sukūriau tikrą panoraminį ansamblį, kur sauja personažų perteikia besikeičiančios epochos pojūtį ir filmo pabaigoje atsiduriame visiškai kitame pasaulyje.“ – naujausią savo filmą „Babilonas“ apibūdina režisierius Damien Chazelle.

 

Komiška drama „Babilonas“ Lietuvos kinuose nuo 2023-ųjų metų sausio 20 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto