Iki ilgai laukto ir smarkiai kritikuojamo filmo „Super Mario“ dar liko keli mėnesiai, tačiau daugelis internete jau spėjo pamatyti, kaip filmas galėjo atrodyti, jei būtų buvęs sukurtas kitu būdu. Neseniai pasirodžiusiame SNL epizode Pedro Paskalis, žinomas dėl savo vaidmenų filmuose „Sostų karai“ (Game of Thrones) ir „Mandalorietis“ (The Mandalorian), suvaidino garsų vaizdo žaidimo personažą. Vaizdo įrašas trunka mažiau nei tris minutes, tačiau jame matyti, koks juokingas ir kūrybiškas būtų „Super Mario“ ir HBO hito postapokaliptinio serialo „Paskutinis iš mūsų“ (The Last of Us) derinys.

Paskalis iškart įsijaučia į itališką santechniko įvaizdį ir kalba su atitinkamu akcentu. Čilėje gimusiam aktoriui pavedama užduotis saugiai palydėti princesę, pakeliui įveikiant keletą iššūkių. Kenanas Tompsonas vaidina piktadarį Bowserį, Bowenas Yangas – Yoshi, o Mikey Day – Luigi. Paprastai šviesūs ir linksmi „Mario Kart“ žaidimų elementai įgauna niūrią ir distopinę išvaizdą.

Paskalio sukurta Mario versija sulaukė daug dėmesio internete. Nors naujajame filme pagrindinį veikėją vaidins Krisas Pratas, o princesę Anya Taylor-Joy, daugelis juokavo, kad vietoje Kriso turėtų vaidinti Paskalis. Šiurkštus ir griežtas jo elgesys suteikia personažui dramatiškumo, kuris yra tiek pat netikėtas, kiek ir juokingas.

Spustelėkite toliau esančią nuorodą ir peržiūrėkite visą SNL vaizdo įrašą. Filmas „Super Mario“ kino teatruose pasirodys, 2023 m. balandžio 7 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto