Aktorius Jake Gyllenhaal kabo iš važiuojančio greitosios pagalbos automobilio ir šaudo į policijos sraigtasparnį naujai pasirodžiusiame sprogstančiame režisieriaus Michael Bay veiksmo trilerio „Greitoji pagalba“ (angl. „Ambulance“) anonse.

Paremtas pagal to paties pavadinimo 2005-ųjų metų Danijos filmą, kino studijos „Universal Pictures International“ (UPI) naujame projekte pagrindinius vaidmenis atlieka aktorius Yahya Abdul-Mateen II, kuris vaidina likimo nuskriaustą armijos veteraną, kuris kreipiasi pagalbos į „brolį“, aktorių Jake Gyllenhaal, kai jam reikia sumokėti 231 tūkstantį dolerių už žmonos operaciją. Koks gi J. Gyllenhaal personažo sprendimas? 32 milijonų dolerių vertės banko apiplėšimas.

Jake Gyllenhaal as Danny Sharp in Ambulance, directed by Michael Bay.

Viskas tampa sudėtinga, kai Jake Gyllenhaal personažas, turintis spalvingą praeitį, apiplėšimo metu per klaidą į banką įleidžia policininką, kuris galiausiai yra pašaunamas. Kai vagystė nepavyksta, broliai nusprendžia pavogti greitosios pagalbos automobilį, kad galėtų jį naudoti kaip pabėgimo automobilį. Žinoma, galiausiai veiksmo trilerio anonse paaiškėja, kad jie pavagia automobilį, kuris veža minėtą peršautą policijos pareigūną ir greitosios medicinos pagalbos darbuotoją, ir tai apiplėšimą paverčia įkaitų situacija.

Šių laikų Los Andžele (JAV) vykstančiame filme taip pat vaidina aktoriai Eiza Gonzalez, Garret Dillahunt ir Devan Long. Greito tempo anonsas parodo, kaip pagrindinis aktorių duetas bando išvengti policininkų automobilių ir dingti iš Los Andželo policijos departamento sraigtasparnio akiračio.

„Mes nesame blogi vaikinai.“ – veiksmo trilerio anonse Jake Gyllenhaal bando nuraminti save ir Yahya Abdul-Mateen. „Mes tik vaikinai, bandantys grįžti namo.“

Eiza González as Camille “Cam” Thompson in Ambulance, directed by Michael Bay.

„Mūsų nelaukia laiminga pabaiga.“ – atsako Yahya Abdul-Mateen personažas.

J. Gyllenhaal patvirtino, kad veiksmo scenų filmavimas mažoje, uždaroje erdvėje jam suteikė naujai atrastą „pagarbą pirmiesiems gelbėtojams“.

„Didžiąją dalį filmo esu greitosios pagalbos automobilyje, todėl vietos nėra daug.“ – besijuokdamas sako J. Gyllenhaal. „Yra daug scenų, kai mane tiesiog mėto greitosios pagalbos automobilyje, ir turiu pasakyti, kad tai suteikė dar daugiau pagarbos pirmiesiems gelbėtojams, nes greitosios pagalbos automobilyje yra tiek daug aštrių briaunų, apie kurias niekas nepagalvoja, kai jis lekia taip greitai.“

Jake Gyllenhaal taip pat išsamiai apibūdino „laukinį“ darbą su režisieriumi Michael Bay.

„Aš girdėjau visas šias nuostabias istorijas apie Michael Bay ir tai, kaip su juo dirbti.“ – pridūrė aktorius. „Jis laukinis, bet aš jį dievinu. Važiavome Los Andželo gatvėmis 100 mylių per valandą greičiu, šaudėme iš ginklų į sraigtasparnius. Šiame filme yra daug istorijų, kurios yra tikrai linksmos ir beprotiškos.“

Veiksmo trileris „Greitoji pagalba“ kinuose nuo vasario 18 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto