Brendano Fraserio renesansas (pavadinkime jį Brenesansu) atėjo. Antrojo Darreno Aronofsky režisūrinio filmo po „Motina!“ premjera įvyks 2022 m. Venecijos kino festivalyje.

A24 paskelbė pirmąją aktoriaus, vaidinančio būsimoje Darreno Aronofsky dramoje „Banginis“ (The Whale), nuotrauką. Filmo centre – anglų kalbos mokytojas Čarlis (B. Fraseris), kenčiantis nuo kompulsyvaus valgymo sutrikimo, kuris bando atkurti ryšį su atstumta paaugle dukra Elle (Stranger Things, Sadie Sink).

Filmas yra MacArthuro premijos laureato dramaturgo Samuelio D. Hunterio pripažintos to paties pavadinimo 2012 m. pjesės adaptacija, jame taip pat vaidins Hong Chau, Samantha Morton ir Ty Simpkinsas. Pirmojio D. Aronofsky režisūrinio darbo po 2017 m. filmo „Motina!“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Jennifer Lawrence, „Banginis“ premjera numatyta 2022 m. Venecijos kino festivalyje.

„Mano pjesės adaptavimas į scenarijų man buvo tikras meilės darbas, – anksčiau sakė Hunteris. „Ši istorija yra giliai asmeniška, ir esu labai dėkinga, kad ji turės galimybę pasiekti platesnę auditoriją. Esu Darreno gerbėjas nuo tada, kai pamačiau „Requiem svajonei“, kai buvau koledžo pirmakursis, rašantis pirmąsias pjeses, ir esu labai dėkingas, kad jis į šį filmą perkelia savo išskirtinį talentą ir viziją.“

„Tai bus kažkas tokio, ko dar nematėte, – praėjusiais metais apie filmą sakė B. Fraseris. „Tai tikrai viskas, ką galiu jums pasakyti. Garderobas ir kostiumai buvo platūs, vientisi, gremėzdiški. Tai tikrai toli nuo visko, ką esu kada nors daręs, bet kad nebūčiau kuklus… Tikrai žinau, kad tai padarys neišdildomą įspūdį.“

Paskutinį kartą B. Fraserį matėme seriale „Doom Patrol“ kaip Klifą Stilą (ir Klifo alter ego Robotmeną). Pernai jis taip pat atliko antraplanį vaidmenį Steveno Soderbergho filme „Be staigaus judesio“, tačiau „Banginis“ bus pirmas aktoriaus sugrįžimas į pagrindinį vaidmenį nuo 2013 m. filmo „Breakout“. Ir Brenaissancas tik prasideda: jis taip pat turi būsimų vaidmenų Martino Scorsese’s filme „Gėlių mėnulio žudikai“ (Killers of the Flower Moon) ir DC filme „Batgirl“ kaip blogiukas Garfildas Lynnsas/Firefly.

Filmo „Banginis“ rodymo kino teatruose data dar nepaviešinta.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto