Beveik visas Holivudas sutiko suvaidinti būsimoje režisieriaus David O. Russell paslaptingoje istorinėje komedijoje „Amsterdamas“ (angl. „Amsterdam“). Vienas daugiausia diskusijų keliančių kino filmų, likusių šių metų kalendoriuje, pristatė dar vieną anonsą, kuriame atskleidžiamos naujos detalės.

Kino studijos „20th Century Studios“ pristatytas naujasis anonsas pavadinimu „Vardai“ (angl. „Names“) pasirodė praėjus lygiai dviem mėnesiams po pirmojo oficialaus filmo anonso. Jame trys pagrindiniai filmo „Amsterdamas“ veikėjai, kurių vaidmenis atlieka aktoriai Christian Bale, John David Washington bei Margot Robbie, netyčia tampa pagrindiniais žmogžudystės įtariamaisiais.

Naujasis filmo „Amsterdamas“ anonsas taip pat atskleidžia, kad žmogžudystės auka „buvo nužudyta dėl to, ką jis matė“, ir kad nusikaltimas gali būti susijęs su „organizacija, kuri nori užvaldyti pasaulį“. Toliau rutuliojantis veiksmui aktorės Margot Robbie personažas grėsmingai pasako: „Tikėkimės, kad viskas bus gerai.“

Be trijų pagrindinių filmo žvaigždžių, komiškoje istorinėje dramoje „Amsterdamas“ vaidina didžiulis aukščiausio lygio kolektyvas, atrodytų, tarsi ištisas Holivudo „A“ sąrašas noriai įsitraukia į veiksmą. Režisierius David O. Russell prie naujausio savo projekto pakvietė prisijungti Chris Rock, Anya Taylor-Joy, Zoe Saldaña, Mike Myers, Michael Shannon, Timothy Olyphant, Andrea Risebourough, Taylor Swift, Matthias Schoenaerts, Alessandro Nivola, Rami Malek ir net Robert de Niro.

Neseniai John David Washington ir Margot Robbie negailėjo vienas kitam ir kolegai aktoriui Christian Bale pagyrų, paaiškindami, dėl ko jų ekrane rodoma chemija tapo tokia „vientisa“.

„Jų profesionalumas, nuolankumas ir potraukis šiai meno šakai; jų troškimas sakyti tiesą ir sužinoti, kas yra visi veiksmai, kas motyvuoja kitų aktorių veiksmus, kaip vienas aktorius gali padėti kolegoms susilieti ir turėti vientisą chemiją.“ – sakė John David Washington apie tarpusavio ryšį kuriant pagrindinę filmo „Amsterdamas“ personažų trijulę filmavimo aikštelėje.

Jis tęsė: „Manau, kad dėl bendro sutarimo viskas vyko sklandžiai tarpusavio chemijos atžvilgiu.“

Aktorė Margot Robbie pritarė kolegos J. D. Washington pareiškimui, pasidalindama, kad nebuvo sunku rasti chemijos ir su Christian Bale, nes jie yra „tikrai geri vaikinai“.

„Kai turi tokią tikrai turiningą, įdomią ir jaudinančią kūrybinę patirtį, bet kokiu atveju tapsi bičiuliais.“ – sakė aktorė. „Taigi, dėl tarpusavio chemijos mums tikrai nereikėjo dirbti. Tai buvo gana lengva.“

Dėl pagirtino filmo „Amsterdamas“ aktorių kolektyvo, išleidimo data buvo perkelta net trimis savaitėmis anksčiau, į spalio mėnesio pradžią po to, kai kino studija „20th Century Studios“ iš pradžių planavo lapkričio mėnesio premjerą.

„Amsterdamas“ Lietuvos kino teatrus pasieks spalio 7 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto