Atėjo laikas išsiaiškinti, kokie Kruelos de Vil planai buvo dar prieš nusprendžiant nudirti šunų kailius ir pradėti siūti iš jų paltus. Naujajame „Disney“ filme „Kruela“, Oskaro laimėtoja Emma Stone atliks „101 dalmatino“ piktadarės vaidmenį. Tiesa, šįkart istorija atskleis jaunosios Kruelos kelią užsispyrusios mados ikonos link, pankroko revoliucijos įkarštyje, 1970 m., Londone. Net ir nesikėsindama nudirti šunų kailius, Kruela ruošia staigmeną, kuri priblokš visus.

Pasirodė filmo „Kruela“ anonsas

Aštraus prieskonio anonsui prideda jame skambanti perdainuota Nancy Sinatros daina „These boots are made for walking“. Kruelos mados pareiškimą galima pavadinti labai tiesmuku, tačiau būtent tai mums pasufleruoja, jog šis „Disney“ filmas turi sąsajų su „Džokeriu“, o Kruela de Vil tėra niekieno nesuprasta, pamišusi moteris. Tačiau ar tai suveiks?

Šio „punk“ kultūros įkvėpto filmo režisierius – Kreigas Gillespie („Aš esu Tonia“). Emma Stone filme vaidina kartu su Polu Volteriu Hauseriu ir Džoeliu Fry, kurie atlieka vagišių dueto Horacijaus ir Džaspero vaidmenis. Emma Thompson, anksčiau vaidinusi tokiuose „Disney“ filmuose, kaip „Lobių planeta“ (Treasure Planet, 2002), „Karališka drąsa“ (Brave, 2012), „Išgelbėti poną Benksą“ (Saving Mr. Banks, 2013) ir „Gražuolė ir pabaisa“ (Beauty and the Beast, 2017), vaidins kartu su Marku Strongu.

Filmą „Kruela“ numatyta išleisti 2021 m. gegužės 28 d., tačiau „Disney“ dar nepatvirtino ar filmas pasirodys kino teatruose ar „Disney+“ kanale. Manoma, kad filmas paseks juostų „Raja ir paskutinis drakonas“ (Raya and the Last Dragon, 2021) bei „Mulan“ (2020) pavyzdžiu ir suteiks galimybę peržiūrėti jį su „Premier Access“ pasirinkimu anksčiau nei kiti kanalo nariai. Visa tai turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

„Oskaro“ laimėtoja Emma Stone („Kalifornijos svajos“) vaidina naujame „Disney“ gyvo veiksmo filme „Kruela“, kuriame pasakojama apie vienos iš žinomiausių kino ir mados piktadarių, legendinės Kruelos de Vil maištingą jaunystę.

Filme, kurio veiksmas vyksta 1970 m. Londone, pankroko revoliucijos įkarštyje, pasakojama apie jauną, gudrią ir kūrybingą merginą Estelą, kuri yra pasiryžusi išgarsėti su savo kuriamais drabužiais. Ji susidraugauja su pora jaunų vagišių, kuriems patinka jos požiūris į piktus kėslus ir kartu jie tampa komanda, galinčia susikurti trokštamą gyvenimą Londono gatvėse.

Vieną dieną, Estelos talentą madai pastebi baronienė von Hellman – neįtikėtinai stilinga ir siaubingai elegantiška mados pasaulio legenda, kurios vaidmenį atlieka du kartus „Oskaro“ laimėtoja Emma Thompson. Jų bendravimą įtakoja įvairių įvykių ir netikėtų atradimų seka, kuri Estelą privers parodyti savo nedorą pusę ir tapti rūsčia, madinga ir kerštinga Kruela.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto