Pasirodė nauja filmuota medžiaga iš „Amžinųjų“ (angl. „Eternals“), net du kartus „Oskarą“ pelniusios dramos „Klajoklių žemė“ (angl. „Nomadland“) režisierės Chloe Zhao debiutinės superherojų juostos „Marvel“ kino visatoje. Trečiasis „Marvel“ kino visatos ketvirtojo etapo filmas „Amžinieji“ pasirodys tik kino teatruose po mėnesio, lapkričio 5 d.

Skirtingai nei kiti naujausi kino studijų „Disney“ ir „Marvel“ projektai, tokie kaip „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“), kuri tą pačią dieną buvo pristatyta kinuose ir „Disney+“ vaizdo transliacijos paslaugos prenumeratoriams bei sukėlė dabar jau išspręstus teisinius nesklandumus, „Oskaro“ laureatės režisierės Chloe Zhao veiksmo ir nuotykių filmas „Amžinieji“ premjeros dieną pasieks tik kino sales.

Kino studijos „Marvel“ prezidentas Kevin Feige tvirtai nusprendė išsaugoti kino teatro patirtį „Amžiniesiems“, kurių didžiulę komandą sudaro Holivudo superžvaigždynas, įskaitant Salma Hayek, Gemma Chan, Richard Madden, Kit Harington, Barry Keoghan, Brian Tyree Henry, Kumail Nanjiani bei Angelina Jolie.

„Mano ir Chloe [Zhao] nuomone pirmenybė turėtų būti teikiama kino teatrui. Pamatysime kaip bus.“ – naują „Marvel“ kino visatos etapą pradėjusio filmo „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ (angl. „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings“) premjeroje sakė K. Feige. Skirtingai nuo „Juodosios našlės“, pastarasis filmas „Disney+“ prenumeratorius pasiekė praėjus net 45 dienoms po pasaulinės premjeros.

Kaip atskleidžia naujojo filmo anonsas, Amžinieji yra pažangi, nemirtinga ateivių rasė, amžinai slapta gyvenusi Žemėje. Šiai grupei ateina metas susiburti, kad apsaugotų žmoniją nuo piktų monstrų – Deviantų.

Amžinuosius sukūrė vienas įtakingiausių ir labiausiai atpažįstamų menininkų tarp Amerikos komiksų kūrėjų Jack Kirby. Pirmą kartą jie buvo išspausdinti dar 1976-aisiais metais. Iš pradžių jie buvo įsivaizduojami kaip Žemės gynėjai. Per dešimtmečius besiplečiančią komiksų mitologiją Amžinieji kovojo su Deviantais ir net tarpusavyje, o Chloe Zhao filmas atrodo sujungs šias kovas.

Režisierė Chloe Zhao pažadėjo, kad šiame filme bus pastebimas ir jos firminis kūrimo stilius – sodrus vaizdas „stebuklingos“ valandos apšvietime.

„Aš filmavau tiksliai taip, kaip norėjau. Daug „stebuklingos“ valandos. Trys šimtai šešiasdešimt laipsnių toje pačioje kameroje, kaip ir „Klajoklių žemėje“. Ta pati įranga. Tai šiek tiek siurrealistiška. Manau, man pasisekė, nes „Marvel“ nori rizikuoti ir daryti kažką kitaip.“ – sako filmo „Amžinieji“ režisierė.

Tai pastebima ir naujame trumpame „Amžinųjų“ vaizdo klipe, kuriame su monstrais kaunasi aktorė Angelina Jolie.

„Marvel“ kino visatos „Amžinieji“ kinuose nuo lapkričio 5 d.

Filmo anonsas:

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto