„Just The Nobodys Podcast“ tinklalaidės vedėjai pasidalino „TikTok“ vaizdo įrašu, kuriame jie diskutuoja apie „Žuviuko Nemo“ teoriją, o įrašas surinko beveik 19 mln. peržiūrų bei paliko daugybę nusivylusių gerbėjų.

Teorija teigia, kad tėčio Marlino ir Nemo santykiai galimai nėra tokie, kokie atrodo.

„Pixar“ puikiai sugeba sukurti visai šeimai skirtus, gerus filmus, kupinus širdį draskančių akimirkų.

Filmo „Aukštyn“ pradžioje mes matome kaip vystosi Karlo ir Elės meilės istorija, tačiau galiausiai išsiaiškiname, kad jo žmona mirė taip jiems ir nespėjus leistis į ilgai lauktą kelionę prie Rojaus krioklių. Binbongas pasiaukoja, kad išgelbėtų Laimę nuo prisiminimų sąvartyno filme „Išvirkščias pasaulis“. O Salė priversta atsisveikinti su Bu „Monstrų biure“.

Bet turbūt nei vienas nesukrečia labiau už „Žuviuką Nemo“, kur jau pačiomis pirmosiomis filmo akimirkomis mes stebime Marlino susitaikymą su žmonos ir visų jų kiaušinėlių – išskyrus vieną – netekimu po barakudos užpuolimo.

Vos pradėjus atsigauti po vienos tragedijos, vienintelis jo sūnus beširdiškai pagrobiamas poros narų, kurie palieka Marliną vienui vieną šiame pasaulyje. Bet bent jau pabaiga laiminga, tiesa?

Na, remiantis vieno gerbėjo teorija, filmas gali būti žymiai niūresnis, nei manėme.

„Žuviuko Nemo“ teoriją aptarė „Just The Nobodys Podcast“ tinklalaidės vedėjai ir „TikTok“ platformoje jie pasidalino vaizdo įrašu, sulaukusiu stulbinantį peržiūrų skaičių – 18.8 mln.

Jie paaiškino: „Ar kada nors girdėjote apie „Žuviuko Nemo“ teoriją? Tai kaip reikiant sugadins jums dieną“.

„Taigi, visi žinome, kad filmuke „Žuviukas Nemo“ pasakojama apie tėvą žuvį vardu Marlinas ir jo sūnų Nemo bei Marlino kelionę ieškant Nemo po to, kai jį pagrobia narai“.

„Yra tokia teorija, kad Nemo nėra realus ir niekada neegzistavo. Iš tiesų tai tik gedinčio savo žuvusios žmonos bei vaikų Marlino vaizduotė. O kad būtų dar blogiau, žodis „Nemo“ lotyniškai reiškia „niekas“.

„Disnėjus tikrąja to žodžio prasme sako žiūrovams, jog sukūrė filmą, kurio originalus pavadinimas „Finding Nemo“ (liet. „Ieškant Nemo“) iš tiesų reiškia „ieškant nieko“, kadangi Nemo nėra tikras. Būtent dėl to Dorė taip gerai sutaria su Marlinu, nes trumpalaikė jos atmintis neleidžia jai prisiminti, jog Nemo netikras“.

Kai kurie žiūrovai sužinoję apie teoriją kaip reikiant susikrimto. Vienas sakė: „Reikėjo tiesiog ignoruoti“, o kitas pridūrė: „Visa tai tikrai kaip reikiant sugadino dieną“.

Kiti ieškojo teorijos spragų ir ginčijosi: „Tai netiesa. O kaip dėl kitų žuvų ir žmonių, kurie bendravo su Nemo?“

Tačiau kiti tvirtino, kad kitos žuvys akvariume, esančiame dantisto kabinete, paprasčiausiai „išprotėjo“ nuo daugybės nelaisvės metų ir įsivaizdavo dalykus, taip pabėgdamos nuo realybės, ir kad Marlinas galėjo įsivaizduoti ir kitus veikėjus, kad sustiprintų iliuziją, jog turi sūnų.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto