Televizijos serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Peter Dinklage pakartos savo titulinį vaidmenį ne Brodvėjaus miuzikle „Sirano“ (angl. „Cyrano“), bet filmo adaptacijoje, kurią režisuos daugybę apdovanojimų pelnęs romantinių dramų „Puikybė ir prietarai“ (angl. „Pride & Prejudice“) bei „Atpirkimas“ (angl. „Atonement“) režisierius Joe Wright.

Universal Pictures International

Taipogi savo Roksanos vaidmenį kino juostoje pakartos aktorė Haley Bennett, kuri kartu su P. Dinklage debiutavo teatro scenoje 2018 metų miuzikle. Filme taip pat vaidins aktoriai Ben Mendelsohn bei Brian Tyree Henry.

Draminio miuziklo „Sirano“ scenarijų parašė aktorė, režisierė ir dramaturgė – ir Peter Dinklage žmona – Erica Schmidt, naujai pristatanti kino žiūrovams klasikinę prancūzų poeto ir dramaturgo Edmond Rostand 1897-ųjų metų pjesę „Sirano de Beržerakas“, pasakojančią apie prancūzų kadetą, turėjusį neįprastai didžiulę nosį. Vis dėlto naujajame filme, P. Dinklage personažas nenaudos nosies protezo, tačiau bus engiamas dėl savo žemo ūgio.

Kino juostai „Sirano“ muziką parašė kompozitorius Bryce Dessner ir muzikantas Aaron Dessner. Pastarasis neseniai prodiusavo ir kartu kūrė dainas naujajam pasaulinio garsumo atlikėjos Taylor Swift albumui „folklore“.

Aktorius Peter Dinklage ėmėsi Sirano de Beržerako vaidmens teatre 2019 m., iškart po to kai baigė filmuotis televizijos seriale „Sostų karai“, kuriame vaidino Tyrioną Lannisterį.

„Pasaulis niekada nepriims tokio žmogaus kaip aš ir aukštos, gražios moters.“ – sako P. Dinklage naujausiame miuziklo „Sirano“ anonse.

Filme Sirano personažas yra žavingas užkalbėtojas, kuris bando užkariauti Roksanos (akt. H. Bennett) širdį. Problema ta, kad Roksana iš pirmo žvilgsnio įsimyli pulko naujoką Kristianą, kurio vaidmenį atlieka Kelvin Harrison.

„Patirkite didžiausią kada nors pasakotą meilės istoriją.“ – kartu su naujuoju anonsu pristatomas filmas „Sirano“.

Miuziklo anonse galima žvilgtelėti į kino žiūrovų dėmesį patrauksiančius sudėtingus šokius, akiai patrauklias kovas su kardais ir išgirsti galingą vokalą, kurio netruks muzikiniame filme.

Draminis režisieriaus Joe Wright miuziklas „Sirano“ Lietuvos kinuose nuo 2022-ųjų metų sausio 21 d.

Filmo anonsas:

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto