Pradėkime nuo įdomaus fakto apie originalųjį 1987 metų filmą „Grobuonis“, kuriame žiauraus medžiotojo pirmoji auka tapo mažai kam tuo metu žinomas režisierius Shane Black.

Originalaus filmo prodiuseriai pakvietė S. Black į filmavimo aikštelę tik kaip kylantį karjeros laiptais Holivudo rašytoją – tuo metu Shane Black scenarijus kriminaliniam trileriui „Mirtinas ginklas“ buvo jau nupirktas, tačiau dar netapęs pilnametražiu filmu – ir prodiuseriai suprato, kad turi puikų šansą pasišaipyti iš jaunojo kolegos.

Filmo „Grobuonis“ 30-mečio jubiliejui skirtoje šventėje prodiuseriai net atskleidė, kad S. Black atsisakė perrašyti scenarijų, nes lankėsi filmavimo aikštelėje kaip aktorius, o ne rašytojas, todėl žūtbūtinėje kovoje prieš labiausiai mirtiną visatos medžiotoją buvo paaukotas taip greitai.

Bet Shane Black karjera vis tiek nusisekė. Filmas „Mirtinas ginklas“ tapo tikru hitu, pavertęs jį vienu sėkmingiausių scenarijaus autorių Holivude, ir nuo to laiko jis sukūrė tokius filmus kaip „Bučiuok, bučiuok, šauk, šauk“, „Kieti bičai“, „Geležinis žmogus 3“ bei daugelį kitų.

Jis taip pat yra, kadangi kino visatos mėgsta nustebinti, naujausios „Grobuonio“ franšizės dalies „Grobuonis. Patobulinimas“ (orig. „The Predator“) režisierius bei scenarijaus autorius.

Galbūt didžiausias S. Black indėlis į tęsinį yra dar baisesnis, stipresnis, didesnis ir protingesnis galingasis Grobuonis.

Naujausiame filmo anonse klasikinis Grobuonis yra šiek tiek patraukiamas į šoną, nes ekraną užgrobia būtent naujasis antiherojus. Anonsas taip pat atskleidžia, kad Grobuonys keliauja po skirtingas planetas, kad galėtų genetiškai patobulinti savo DNR kitų gyvių ląstelėmis.

Didesnis, raumeningesnis ir neapsunkintas tradiciniais šarvais – S. Black norėjo būti tikras, kad naujasis plėšrūno dizainas atrodytų kuo natūralesnis ir gyvybiškesnis, o ne kaip milžiniškai guminis kostiumas uždėtas ant kaskadininko.

Pagal tai, kas yra paviešinta iki šiol, galingasis Grobuonis tikrai primena žiaurų medžiotoją, kuris galėtų visiškai „perkrauti“ daugybę metų gyvuojančią franšizę.

Mokslinės fantastikos siaubo filmas „Grobuonis. Patobulinimas“ kinuose nuo rugsėjo 14 d.

Filmo anonsas:

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto