Net ir patys didžiausi gerbėjai kartais nežino apie visus vaidmenis, kuriuos įkūnija jų mėgstami aktoriai. Pavyzdžiui, Eva Longoria aktorės karjerą pradėjo seriale „Beverli Hilsas, 90210“ (Beverly Hills, 90210, 1990-2000).

Mums patinka atrasti naujų faktų apie visiems gerai žinomus filmus bei aktorius, ir būtent todėl nusprendėme supažindinti jus su mažiau žinomais žvaigždžių vaidmenimis, apie kuriuos, tikriausiai, nesate girdėję, arba gal būt kažkada juos matėte, bet neatkreipėte dėmesio.

Bilis Zeinas filme „Atgal į ateitį“

Tai dėl ko mes puikiai prisimename Bilį Zeiną yra Rouzės sužadėtinio vaidmuo filme „Titanikas“ (Titanic, 1997). Tačiau pirmą kartą ekranuose jis pasirodė pirmoje ir antroje „Atgal į ateitį“ (Back to the Future) trilogijos dalyse. Jaunasis Bilis Zeinas vaidino vieną iš chuligano Bifo Tenenso draugų.

Džekis Čanas filme „Drakonas įžengia“ (Enter the Dragon, 1973)

Filme „Įniršio kumštis“ (Fist of Fury, 1972), Džekis Čanas buvo vienas iš daugelio, vaidinusių Briuso Li priešus. Filmuojant vieną iš kovos scenų, Briusas atsitiktinai trenkė Čanui su lazda. Nufilmavus epizodą, jis nuėjo pas Džekį atsiprašyti. Atsilygindamas Čanas apsimetė, kad jam skauda kur kas labiau nei iš tiesų. Esmė ta, kad Briusas Li buvo jo dievukas, o Čanas mėgo dėmesį. Vėliau, Briusas pradėjo jį rinktis iš visų kitų aktorių ir netgi pakvietė jį būti jo dubleriu filme „Drakonas įžengia“ (Enter the Dragon, 1973)

Ketrina Zeta Džouns seriale „Jaunojo Indianos Džouns kronikos“

Vienas iš mažiau žinomų aktorės darbų yra pilvo šokėjos Majos vaidmuo, seriale „Jaunojo Indianos Džouns kronikos“ (The Young Indiana Jones Chronicles, 1992). Šis ir daugybė kitų panašių vaidmenų aktorei sukūrė gražios merginos įvaizdį Didžiojoje Britanijoje, tačiau jai ilgokai nepavyko pasiekti sėkmės. Laimei, Zeta-Džouns nepabūgo visko pradėti nuo pradžių Holivude. Būtent ten ją pastebėjo Stivenas Spilbergas, rekomendavęs ją pagrindiniam vaidmeniui Martino Kembelo filme „Zoro kaukė“ (The Mask of Zorro, 1998), kuris vėliau tapo proveržiu jos karjeroje.

Mei Vitman seriale „Draugai“ (Friends, 1994-2004)

3-iame serialo „Draugai“ sezone, 10-ame epizode, Mei Vitman suvaidino skautę, kuri susilaužė koją dėl Roso neatsargumo, o vėliau Rosas nusipirko iš jos sausainių dėžutę. Aktorei užaugus, ji tapo įžymia dėl pagrindinių vaidmenų filme „Atskalūno laiškai“ (The Perks of Being a Wallflower, 2012) ir televizijos serialo „Geros merginos“ (Good Girls, 2018-).

Eva Longoria seriale „Beverli Hilsas, 90210“

Evos Longorios karjera kine prasidėjo su stiuardesės vaidmeniu seriale „Beverli Hilsas, 90210“ (Beverly Hills, 90210, 1990-2000). Tai įvyko 2000 m. Praėjus 4 metams, atlikus Gabrielės Solis vaidmenį televizijos seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“ (Desperate Housewives, 2004-2012), kuris vėliau tapo populiariu visame pasaulyje, aktorei nusišypsojo sėkmė.

Keitė Beits filme „Žiurkių lenktynės“

Aktorė, kurią puikiai žinome dėl Molės Braun vaidmens filme „Titanikas“ (Titanic, 1997), ir kitų vaidmenų, pavyzdžiui, Doloresos Kleiborn filme „Mizerė“ (Misery, 1990), atliko antraplanį vaidmenį filme „Žiurkių lenktynės“ (Rat Race, 2001). Jos kilniaširdės, bet keistos voverių pardavėjos įvaizdis puikiai tiko bendrai filmo atmosferai.

Tomas Feltonas filme „Ana ir karalius“

Prieš įkūnijant Drako Malfojaus vaidmenį, Tomas Feltonas pasirodė filme „Ana ir karalius“ (Anna and the King, 1999), kuriame vaidino vaiką. Jis vaidino pagrindinio personažo, Anos, kurią įkūnijo Džiudė Foster, sūnų, į Siamą atvykusį kartu su ja.

Džekas Blekas ir Džovanis Ribisis seriale „X failai“

Komikas, aktorius ir muzikantas Džekas Blekas, atlikęs pagrindinius vaidmenis filmuose „Atostogos“ (The Holiday, 2006) ir „Džiumandži“ (Jumanji: Welcome to the Jungl) trumpam pasirodė kartu su kitu žinomu kolega Džovaniu Ribisiu seriale „X failai“.

Natali Dormer filme „Kapitonas Amerika“

Natali Dormer tapo žinoma suvaidinusi serialuose „Sostų karai“ (Game of Thrones, 2011-2019) ir „Tiudorai“ (The Tudors, 2007-2010). Tačiau, mažai kas pamena, jog ji atliko kuklų eilinės Loreinos vaidmenį filme „Kapitonas Amerika: pirmasis keršytojas“ (Captain America: The First Avenger, 2011).

Kristofas Voltzas seriale „Komisaras Reksas“ ir filme „Paprastas nusikaltėlis“

Kristofas Voltzas šlovės laukė gan ilgai. Aktoriui buvo 50 m., kuomet Kventinas Tarantinas jam pasiūlė vaidmenį filme „Negarbingi šunsnukiai“ (Inglourious Basterds, 2009), kuris pelnė jam „Oskarų“ ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimus. Tačiau prieš tai, jis vaidino daugybėje kitų kino projektų, tokių kaip „Komisaras Reksas“ (Inspector Rex, 1996) ir „Paprastas nusikalėlis“ Ordinary Decent Criminal, 2000) su Kevinu Speisiu.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto