„Valdovės gambitas“ „Netflix“ buvo neįtikėtinai sėkmingas. Pernai rudenį galingai debiutavusi šachmatų drama tapo žiūrimiausiu kada nors pasirodžiusiu mini serialu ir laimėjo 11 „Emmy“ apdovanojimų, tarp jų ir „Išskirtinis mini serialas“ taip tapdamas pirmuoju „Netflix“ mini serialu laimėjusiu šią kategoriją. „Valdovės gambitas“ , kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Anya Taylor-Joy įkūnijanti Betę Harmon — našlaitę, kuri tampa pasaulio šachmatų čempione 1950-aisiais ir 1960-aisiais, tuo pačiu metu kovodama su alkoholio ir narkotikų priklausomybėmis, tapo iš lūpų į lūpas sklindančia sensacija, kurią peržiūrėjo 62 milijonai vartotojų per pirmąsias 28 pasirodymo dienas, remiantis pačių „Netflix“ duomenimis.

Remiantis tokia triuškinančia projekto sėkme atrodytų „Netflix“ nekantrauja filmuoti antrąjį „Valdovės gambitas“ sezoną. Nieko panašaus. „Valdovės gambitas“ neketina sekti „Nekaltas melas“ pavyzdžiu ir lieka vieno sezono mini serialu.

Netflix nuotr.

„Emmy“ apdovanojimų užkulisiuose kūrėjas Scottas Frankas (praėjus šiek tiek laiko po jo, nekokias reakcijas sukėlusios, kalbos atsiimant mini serialo režisieriaus apdovanojimą) paaiškino kodėl nebus dar vieno „Valdovės gambitas“ sezono, tačiau suteikė vilties jog filmo kūrėjų komanda dar susitiks naujam projektui.

Kūrėjas nenori sugadinti „Valdovės gambito“

„Manau mes papasakojome istoriją kurią norėjome papasakoti ir nerimauju, leiskit patikslinti, bijau, jei bandysime pasakoti daugiau mes sugadinsime tai ką jau pasakėme“, režisierius ir vykdomasis prodiuseris Scottas Frankas kalbėdamas apie istorijos tęsinį.

Reikia nepamiršti, kad „Valdovės gambitas“ tai 1938-ųjų Walterio Tevio romano adaptacija. Naujas sezonas reikštų visiškai naują istoriją, tai labai rizikinga, nes tęsiniai kurie nėra susiję su pradiniu šaltiniu dažnai neprilygsta originalui (kaip pavyzdį galima pasitelkti anksčiau minėta mini serialą „Nekaltas melas“). Scottas rodos tai supranta.

Tačiau visa tai aptarus, „Valdovės gambitas“ kūrėjų komanda mielai imtųsi naujo bendro projekto, taip pat ir Anya Taylor-Joy, kuri kaip praneša „Deadline“, entuziastingai laukia artėjančių bendrų projektų nuo pat tada, kai apie tokią galimybę užsiminė vykdomasis prodiuseris William Horberg. „Mes būtinai ir toliau kartu dirbsime“, sakė vykdomasis prodiuseris Horberg. „Ir bandysime rasti kitą istoriją kurią galėtume papasakoti su tokia pat aistra ir nuostabių aktorių komanda.“

Tiesa, „Valdovės gambitas“ gerbėjai neturėtų būti nusivylę, Betės Harmon istoriją jau ruošiamasi papasakoti miuziklo formatu.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto