Aktorius Devas Patelis yra ne tik veiksmo žmogus didžiajame ekrane.

Australijoje D. Patelis, žinomas dėl vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Lūšnynų milijonierius“, „Liūtas“, „Mumbajaus viešbutis” bei „Žaliasus riteris” įsikišo į, jo atstovų žodžiais tariant, „smurtinį konfliktą“ ir sėkmingai deeskalizavo situaciją.

Incidentas įvyko Adelaidės mieste rugpjūčio pradžioje. apie 20.45 val. vakaro, teigiama Pietų Australijos policijos pranešime spaudai. Konflikte dalyvavo moteris ir vyras, kurie pradėjo muštis gatvėje, o vėliau tęsė muštynes netoliese esančioje degalinėje, „kur liudininkai bandė nutraukti muštynes“, sakoma pranešime.

Tada moteris, kaip įtariama, smogė peiliu vyrui į krūtinę.

32 metų vyrui buvo suteikta pagalba įvykio vietoje, po to jis buvo nuvežtas į Karališkąją Adelaidės ligoninę su gyvybei nepavojingais sužalojimais.

Pasak jo atstovų, D. Patelis ir jo draugai įvykio liudininkais tapo jau vykstant įvykiui.

„Devas veikė vadovaudamasis natūraliu instinktu, kad pabandytų deeskaluoti situaciją ir nutraukti konfilktą“, – sakoma CNN pateiktame pareiškime. „Laimei, grupei tai pavyko padaryti ir jie liko įvykio vietoje, kad užtikrintų policijos ir galiausiai greitosios pagalbos atvykimą. Šioje situacijoje nėra didvyrių ir, deja, šis konkretus incidentas išryškina didesnę sisteminę problemą, kai su marginalizuotais visuomenės nariais nesielgiama taip oriai ir pagarbiai, kaip jie nusipelno.“

D. Patelo atstovai pridūrė: „Tikimės, kad toks pat žiniasklaidos dėmesys šiai istorijai (vien dėl to, kad joje dalyvavo Devas, kaip garsus asmuo) gali tapti katalizatoriumi, skatinančiu įstatymų leidėjus atjausti ir priimti ilgalaikius sprendimus, padedančius ne tik nukentėjusiems asmenims, bet ir visai bendruomenei.“

Policija dalyvavo ir dėl šio įvykio sulaikė 34 metų moterį.

„Ši pora vienas kitą pažįsta, ir tai nėra atsitiktinis incidentas“, – sakoma pranešime. Jai pateikti kaltinimai dėl sunkinančio užpuolimo, sukėlusio žalą.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto