Aukščiausio lygio Holivudo žvaigždės Brad Pitt ir Margot Robbie kartu vaidins istorinėje komiškoje dramoje „Babilonas“ (angl. „Babylon“), kuri žada užtraukti gėdą net didžiojo Getsbio vakarėliams. Pasirodžiusiame oficialiame filmo „Babilonas“ anonse kino gerbėjai pagaliau gali išvysti, kaip B. Pitt ir M. Robbie bando formuoti ankstyvąjį Holivudą pagal savo skonį – su daugybe alkoholio ir narkotikų.

Filmas „Babilonas“ seka Džeką Conrad (akt. Brad Pitt) ir Nelę LaRoy (akt. Margot Robbie), kurie gyvena ir dirba Holivude tuo metu, kai kino pramonė atsitraukia nuo nebyliųjų filmų ir įsitraukia į pokalbius. Komiška drama sujungia išgalvotus personažus, kartu su išgalvotomis tikrų to laikmečio aktorių versijomis. Rezultate galima išvysti tarsi laukinę kino gamtą – 1920-ųjų Holivudą.

Kino studijos „Paramount Pictures“ pristatytame filmo „Babilonas“ anonse pilna Brad Pitt ir Margot Robbie, kurie vakaroja su atsitiktiniais žmonėmis ir mėgaujasi viskuo, ką Holivudas gali pasiūlyti laukiniais 1920-aisiais. Atrodo, kad kokaino vartojimas, nuogybės ir vakarėliai su drambliais yra populiarūs, kol viskas pasisuka bloga linkme. Galiausiai aktorės Margot Robbie personažas patenka į bėdą prisižaidusi atsinaujinančiame aktorystės pasaulyje.

Komišką dramą „Babilonas“ sukūrė ir režisavo Damien Chazelle, kuris puikiai žinomas dėl ankstesnių savo darbų, kaip miuziklo „La La žemė“ (angl. „La La Land“) ar istorinės dramos „Pirmasis žmogus“ (angl. „First Man“). Filme „Babilonas“ be Brad Pitt ar Margot Robbie taip pat vaidina tokie garsūs vardai, kaip Olivia Wilde, Tobey Maguire, Samara Weaving, Katherine Waterson, Eric Robert ir Jean Smart.

„Pagrindinė idėja buvo tiesiog sukurti didelį, epinį, kelių pagrindinių veikėjų filmą, vykstantį šiomis ankstyvosiomis Los Andželo ir Holivudo dienomis, kai abu šie dalykai tapo tuo, ką mes dabar galvojame apie juos.“ – sako režisierius D. Chazelle, kuris bent jau savo galvoje dirbo ties filmo „Babilonas“ istorija nuo tada, kai prieš maždaug 15 metų persikėlė gyventi į Los Andželą.

„Norėjau užfiksuoti, koks didelis, drąsus, įžūlus ir negailestingas buvo tas pasaulis.“ – sako režisierius turėdamas omeny filmą „Babilonas“, kupiną reginio, atspindinčio epochos ekstravaganciją ir hedonizmą.

1985 m. gimęs režisierius Damien Chazelle 2017 metais su filmu „La La žemė“ laimėjo „Oskarą“ už geriausią režisūrą ir tapo jauniausiu režisieriumi kada nors laimėjusiu šį apdovanojimą. Jis taip pat buvo nominuotas už geriausią adaptuotą scenarijų 2014 m. filmui „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“).

Atsižvelgiant į tai, kad filmas „Babilonas“ pasirodys kitų metų pradžioje, spėjama, kad režisierius bandys laimėti dar vieną „Oskaro“ apdovanojimą ar bent jau kitą nominaciją. Toks tikslas tikrai įmanomas, atsižvelgiant į tai, kad šiam naujam filmui vadovauja Brad Pitt ir Margot Robbie.

Komiška drama „Babilonas“ kinuose nuo 2023 metų sausio 20 d.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto