Danielis Kreigas pirmą kartą išsakė savo jausmus apie filmo „Nėra laiko mirti“ pabaigą – paskutinį jo kartą kultinio superšnipo Džeimso Bondo vaidmenyje.

ĮSPĖJIMAS: Tekste atslkeidžiami „Nėra laiko mirti“ #SiaubingiSpoileriai

Pirmą kartą po filmo „Nėra laiko mirti“ pasirodymo Danielis Kreigas prabilo apie prieštaringai vertinamą filmo pabaigą. Filmas „Nėra laiko mirti“, kuris yra 25-asis neblėstančio populiarumo sulaukusios Džeimso Bondo frančizės filmas, po daugelio atidėliojimų pagaliau pasirodė kino teatruose 2021 m. spalį. Filmas vėlavo ne tik dėl pasikeitusio režisieriaus, kai Danny Boyle’as perdavė deglą Cary Joji Fukunagai, bet ir buvo vienas pirmųjų filmų, kurio datą atidėjo pandemija COVID-19. Numatytas išleisti 2020 m. balandį, kai prasidėjo masinis kino teatrų uždarymas visame pasaulyje, „Nėra laiko mirti“ buvo perkeltas ne mažiau kaip penkis kartus.

Vis dėlto filmas „Nėra laiko mirti“ galiausiai pasirodė didžiajame ekrane ir visame pasaulyje uždirbo beveik 775 milijonus dolerių. Filme Džeimso Bondo personažas atsidūrė itin keblioje padėtyje. Kai Bondas užsikrečia nepagydoma nanobotų doze, skirta nužudyti jo mylimąją Madleną (Léa Seydoux) ir jų dukrą, jis be jokių skrupulų aukojasi, kad piktadario Liuciferio Safino (Rami Malekas) įrenginys būtų sunaikintas kartą ir visiems laikams. Aišku, kadangi būtų išdavęs svarbią siužeto detalą, tuo metu duodamas interviu D. Kreigas apie filmo pabaigą nekalbėjo.

Per „Streaming Room“ pokalbį su „Variety“ apie filmo „Nėra laiko mirti“ pabaigą D. Kreigas pagaliau pirmą kartą prabilo apie tragišką jo Džeimso Bondo versijos likimą. Po to, kai jis pajuokavo, kad vienas iš pirminių planų buvo priversti Bondą suvalgyti „sugedusią austrę“, D. Kreigas rimtai prabyla apie tai, kaip svarbu buvo sukurti emociškai paveikią akimirką, išsamiai paaiškindamas, kodėl personažas atsidūrė tokioje beviltiškoje padėtyje. Norint „sukurti tragišką situaciją“, ji „turėjo būti svarbi“, kitaip būtų tekę ieškoti visai kito būdo filmui užbaigti.

„Jei pasiliksite iki pabaigos titrų, juose tikrai bus parašyta: „Džeimsas Bondas sugrįš“. Taigi viskas bus gerai… Manau, kad svarbiausia buvo tai, jog visi stengėmės sukurti itin tragišką situaciją. Mintį, kad yra neįveikiama problema, veikia didesnė jėga, ir niekas nieko negali padaryti. Ta didesnė jėga yra Savino ginklas. Ir kad jis [nužudo] vienintelį dalyką, kurio Bondas nori gyvenime, – būti su žmonėmis, kuriuos myli, jis nebegali būti su jais, todėl nėra nieko, dėl ko būtų verta gyventi.

Jis iš tikrųjų sukeltų pavojų jų gyvybėms, o tai yra paskutinis dalykas žemėje, kurį jis nori padaryti. Taigi, šį elementą buvo nepaprastai svarbu tarsi įpinti, nes tai negalėjo atrodyti kaip atsitiktinis veiksmas. Jis turėjo būti svarus – be jo jis nebūtų pavykęs. Ir jei nebūtume gavę šio svorio, nemanau, kad būtume tai padarę. Būtume radę kitą būdą, kaip tai užbaigti.” – tegė aktorius.

Su šia ryžtinga pabaiga D. Kreigas paliko personažą kartą ir visiems laikams. Studija neturės kitos išeities, kaip tik perkurti personažą kitam filmui, o tai paskatino daug spekuliacijų, kas bus kitas aktorius, vilkėsiantis smokingą. Nors Lashana Lynch pasirodė filme „Nėra laiko mirti“ kaip naujoji 007, ji nevaidina Džeimso Bondo versijos, taigi atranka vis dar vyksta, o prodiuseriai vis dar nežino, koks bus kitas jų žingsnis.

Turint omenyje, kad D. Kreigas jau kurį laiką norėjo nustoti vaidinti Bondą, apie jo atsidavimą gerbėjams byloja tai, kad jis pasistengė, jog paskutinis jo pasirodymas būtų tikrai emocingas. Filmas „Nėra laiko mirti“ yra pirmasis filmas, kuriame nužudomas Džeimsas Bondas, todėl daug kas priklausė nuo to, ar šis momentas bus tinkamai suvaidintas. Gerbėjų reakcijos skirsis priklausomai nuo skonio, tačiau tai, kad jie suderino savo galimybes ir pasirūpino personažą atitinkančia pabaiga, yra tikrai geriausias tokio svarbaus sprendimo scenarijus.

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto