Ar kada nors buvo kilusi idėja, jog norėtumėte pabūti animaciniame pasaulyje? Animacinių filmų įkvėpta „Café Bw“ kavinė, leisdžianti pabūti 2D realybėje ir netgi išgerti gardžios kavos.

Kavinė, duris lankytojams atvėrusi 2019 metų lapkričio mėnesį, yra unikali bei išsiskirianti iš įprastų kavinių, tai – 2D kavinė. Tam tikra prasme kiekvienas, užėjęs į kavinę, yra „įstrigęs“ tarp realaus pasaulio ir animacinių filmų aplinkos. Ši animacinių filmų įkvėpta kavinė, įsikūrusi Maskvoje ir Sankt Peterburge, greitai tapo mėgstama vietinių gyventojų vieta dėl savo įnoringo dekoro.

Šios vietos svečiai įeinantys į „Café Bw“ tikrai patirs kažką naujo. Perėjimas į 2D dimensiją yra ne tik mįslingas, bet ir džiuginantis lankytojus, kuriems nuo oficialios atidarymo dienos pavyko paversti kavinę viena populiariausių nuotraukų vietų „Instagram“ platformoje Rusijoje. Kai lankytojai įžengia į vidų, juos pasitinka juodai baltas interjeras. Viskas, kas yra kavinėje „Bw“, įskaitant grindis ir baldus, buvo nudažyta grafinėmis linijomis. Juodai baltos sienos, užuolaidos, grindys ir baldai – visa tai išlaikoma be gylio pojūčio.

Galima manyti, jog kavinė buvo sukurta animacijos ir komiksų gerbėjams, arba tik tiems, kurie ieško greito nuotykio keistame 2D iliuzijų pasaulyje. Kiekviena kavinės detalė yra gerai apgalvota, kad atrodytų, jog visa vieta persikėlė tiesiai iš tradicinės animacinių eskizų knygelės. . „Kilo idėja sukurti vietą, kuri būtų įdomi daugiausia dėl savo interjero, žinoma, ir su gera kava. Atnaujinimas užtruko šiek tiek daugiau nei mėnesį, ir buvo sunaudota apie 100 kg dažų “, – sako „Café Bw “ įkūrėjas ir savininkas Solbonas. „Sprendimas atidaryti įdomios išvaizdos kavinę buvo priimtas 2019 metų rudenį. Pradiniame etape turėjau tik 350 000 rublių. Žinoma, buvo neįmanoma tikėtis atidaryti pilnai įrengtą kavinę už tokią kainą, atsižvelgiant į 100 000 nuomos mokestį per mėnesį daugiau ar mažiau praeinamoje vietoje “ – savo verslo pradžios etapo prisiminimais dalinasi kavinės savininkas.

Žmonės sąmoningai ateina pas mus pasidaryti neįprastų nuotraukų. Mūsų darbuotojai taip pat džiaugiasi darbu, o kai kurie net laukia mėnesius, kol atsiras laisvų darbo vietų “ – savo džiaugsmu ir pasisekimu dalinasi Solbonas. Ant kavinės sienų yra kambarinių augalų piešiniai, langai su užuolaidomis, knygų lentynos, įrėminti meno kūriniai, orkaitė, laikrodis ir kt. Be to, svečiai gali „bendrauti“ su kai kuriomis instaliacijomis, pavyzdžiui, plokščios išvaizdos pianinu ar telefono „piešiniu“…

Kai kurie estetiniai elementai netgi buvo pritaikyti ir kavinės patiekalams ar jų pateikimui, pavyzdžiui – puodeliai ir lėkštės. Klientai teigia, jog pačios meniu esančios gėrybės taip pat yra ne kas kita, o 2D vaizdiniai. Kavinėje siūloma šviežiai malta skrudinta kava, kurią galima derinti su skaniu desertų meniu, kuriame gausu įvairių kruasanų, bandelių bei pyragų…

Reklama: Kepyklėlė Cinamono monai

Video rekomendacijos:

Naujienos iš interneto